Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vélemény?: Ha nyernék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény?: Ha nyernék a lottón nem mondanám el a csaladomnak, a férjemnek,sem a barataimnak mert nem akarok ez miatt tobb lenni a szemukben. Befektetném es a profitból adakoznék , +jó vállalkozásokba fektetnék. Mit tennél ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, mert nem fogsz nyerni. Élném az életem tovább, semmi luxus kifelé, nem úgy mint az utakon rohangálók többsége, enni még nincs mit.
2023. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Bérelnék egy üzletet, felszerelném szuper módon, nemcsak ahogy telik, és dolgoznék. Lenne bennem egy nyugalom, hogy nem kell erőn felett teljesíteni.
2023. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Igyekeznék helyén kezelni a dolgot. Az, hog eltitkolom a barátaim és pláne a családom elől, az minden, csak nem helyén kezelés.

Most is megnézem mire költök, ha 2 milliárddal töb bpénzem lenne, akkor is megnézném. Egy termék nem attól lesz túlárazott, ohgy ki tudom-e fizetni, hanem attól, hogy az értéke és az ára nincs egyensúlyban.


Adakozni eddig is adakoztam, barátoknak eddig sem adtam csakúgy pénzt, családban eddig is pontos elszámolással mozogtak ide-oda a pénzek. Szóval különösebben senkinek sem érné meg hozzámdörgölőznie amiatt mert van pénzem. Van gazdag haverom, de a pénz nem játszik szerepet a kapcsolatunkban.


nyilván vennénk egy igényes házat meg befektetnénk a pénzt, nem hagynánk csakúgy inflálódni. A rongyrázás ot tkezdődik, ha anyagi helyzetedhez képest irreális módon költöd a pénzt. Ha milliárdjaid vannak és 150millióért veszel egy budai villát, az bizony nem irreális pénzköltés.

2023. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon max. az aktuális páromnak mondanám el, de akkor is csak abban az esetben, ha már több éve együtt vagyunk, és úgy vélem, bebizonyította, hogy megbízható. Ez amúgy akár egy jó lakmuszpapírja is lehet annak, hogy egy ilyen eset mennyire változtatja meg - ha még nem vagyunk házasok, mennyire kezeli a pénzt úgy, mintha az övé lenne. Amiatt nem fájna a fejem, hogy többnek gondolnak tőle... amiatt fájna a fejem, hogy a családtagjaimról el tudom képzelni, hogyha megtudják, hogy mennyi pénzem van, érzelmi zsarolással ott tartanák a markukat meg pletykálkodnának, és nem is érdemlik meg, hogy anyagilag segítsem őket sajnos.


Amit tennék:

- vennék egy nagyobb alapterületű lakást, abba átvinném a bútoraimat, mert újak és tetszenek még mindig, és még melléjük vennék egyéb bútorokat; kiv. fürdőszoba, ott a megvett lakásban található fürdőszobát újítanám fel vagy egészíteném ki

- kipipálnék az utazós bakancslistámról egyet, és elmennék külföldre 1-1,5 hétre

- elmennék bizonyos egészségügyi és szépségápolási kezelésekre (fogorvos, lézeres szőrtelenítés, vmi ránctalanító kezelés, mellfelvarrás)

- többit befektetném - ennek még utánanéznék, hogy mennyit és mibe (valószínűleg vennék egy lakást, amit kiadnék, meg biztos, hogy fektetnék be befektetési alapokba, de lehet, másba is)

2023. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Először is adnék magamnak két hetet, hogy kiheverjem, meg egyáltalán feldolgozzam az infót. Ha ez megvan, 2 hónapot töltenék azzal, hogy megtaláljam a megfelelő befektetési formákat, megfelelő házat egy egzotikus szigeten, ha lenne tartozásom vagy hitelem, azt rendezném, aztán utaznék. Nincs család, gyerek, barátok, kutyamacska, senki és semmi amire tekintettel kéne lennem (döntések eredménye, nem lúzerség).

Ha meg beköltöztem a házamba, végre megengedhetnék magamnak minden igazán hasznos dolgot, amikre tényleg szükségem van. Aranykerités meg szökőkút az nem lenne. Öltönyt varratnék, lenne mellette egy elegáns ruhatár, de az sem a "neves és drága" gyártóktól. El lehet fantáziálgatni ezen szép hosszan, meg nem árt venni egy szelvényt :)

2023. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Elhúznék Montanába vagy Wyomingba, vennék egy kisebb ranchot meg egy kisebb üzletet nyitnék. Megpróbálkoznék az állattartással. Mivel befektetnék, így megkapnám a zöldkártyát.


Ez nyílván eurojackpot főnyeremény esetén valósulhatna meg.

2023. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Amikor egy férfi nem mondta el a feleségének, hogy nyert a lottón kb. agyon akarták verni érte. Most meg senkinek semmi baja vele. Megsúgom, hogy amit nyersz, annak fele a férjedé.
2023. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%
Cakpakk mindent és mindenkit hátrahagynék és elköltöznék Floridába. Előtte csendben elválnék az asszonytól hogy ne tudjon róla.
2023. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Vennék magamnak 3 nőt és élném az életem.
2023. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%

1.: SOHA többet nem mennék dolgozni.


2.: Telefonon mindenki letiltásra kerülne. Mind az 5 szám.


3.: Minden más úgy menne, mint most, csak magasabb szinten. Mustang helyett Aston Martin, Mauser helyett AI puska, és komplett lánygimiket dugnék végig.

2023. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!