Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a feleségek akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek akik nagyon ritkán szexelnek a férjükkel, minek nézik a férjüket?

Figyelt kérdés
Nem kell itt most az, hogy a férj több mindent megtehetne, mert pont, hogy lassan többet teszek az egész kapcsolatba mint a feleségem. Totál normális ember vagyok, nevelem a gyerekeket, háztartásban segítek. Ilyenkor totál értéktelennek érzem magam, egy kihasználható lúzernak. Azért mert szeretem a családomat és a feleségemet ezért ezt ki lehet használni és meg lehet tenni , hogy csak akkor szexel amikor nagy ritkán kedve támad? Addig meg el kell tűrni a napi visszautasítást ami tök megalázó, másnap meg ha nem vagyok jófej akkor meg mit kell hisztiznem. Ezt nem értem!
2023. márc. 7. 23:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
38%

Sajnálom a helyzetedet, de a feleségednek is ilyen passzív-agresszív, sértett áldozati hisztit tolaz? Mert ez így csak távolabb visz a megoldástól.

Ha a te fejedben a szex hiánya egyenlő azzal, hogy te mekkora kihasznált, atm-nek használt, megalázott, értéktelen lúzer vagy (mind a te szavaid), akkor itt jóval nagyobb gondok vannak.

2023. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%

A sok süket választ ha félretesszük, és objektívan az átlag tönkrement házasságokat nézzük, akkor egyszerű: nem kíván már téged.

Ez kb. a válások 90%-nak a kiváltó oka, hogy elhidegül az egyik fél, és részlegesen vagy teljesen megszűnik a szex.

Lépni meg nyilván nem akar, mert belekényelmesedett a jelenlegi életébe, és nem akar változtatni mivel az rá nézve nyilván súlyos kompromisszumokkal járna.

Ki akar válni ha egyébként éli az életét egy olyan ember mellett, akivel nincsen különösebb probléma? (ez a férfira és a nőre is igaz)

Sok kapcsolatot láttam már tönkre menni, nem úgy mint az itteni jelenségek akiknek még futókalandjuk sem volt, nemhogy párkapcsolathoz közük.

2023. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Egy házasság nem csak abból áll hogy kefélsz amikor kedved támad.

Talán derírsd ki az okokat hogy miért kevés a szex. Vagy ha nem elég, csináld sk. Úgyis az a divat.

2023. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Esküszöm, nem csodálkozom azon, hogy a nők egyre inkább a szingli élet mellett döntenek. Sok férfinek csak arról szól a házasság, hogy egyfolytában szexeljenek. Ha vannak olyan időszakok, amikor kicsit kevesebb, már rapliznak, mint egy ovis gyerek. És pont ez az, amivel még azt kicsi libidót is kinyírják a nőben.
2023. márc. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

Mert a volt ferjem nem akart szexelni. Neki eleg 3havonta 1 alkalom.


Nekem heti 3-4 johetett volna.


Ez is oka volt a valasnak.

2023. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is mélyebbre kell ásnotok a kapcsolatotokban hogy miért.


Szerintem apát lát benned és nem szerelmet! A helyedben próbálnám kielégíteni érzelmileg is (nem figyelmességgel mint egy "apa").

Mondd meg neki hogy szeretnél közös programra elmenni vele kettesben amikor nincsenek otthon a gyerekek.(Akkor csak érzelmileg közeledj, ne legyen szex a vége, mert lehet muszájból bevállalja a szexet!)

2023. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

nem tudja miért de már nem kívánja annyira


Ez már baj. Tèged nem kíván. Èn a szexet csak akkor utasítottam vissza amikor a párom iránt már semmit nem èreztem, ès kihült a kapcsolatunk.

2023. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%

GyerekEK, tehát minimum kettő.

Tanulás, tehát már iskolások, ebből gondolom, a feleség minimum a 30-as évei közepén, második felében járhat.

Leterheltség így is lehet elég, hogy kiveszed a részed mindenből.

Szerintem gatya a hormonháztartása, egészsége. Nem mindenki egy igásló, hogy JÓL bírja a terhelést. A legalább 2 terhesség, szülés, szoptatás kör is alakíthatta a hormonjait, és egyáltalán nem biztos, hogy 100%-ig visszaállt az eredeti állapot. 40 felé közelítve sok nőnek amúgy is eléggé lecsökken a libidója. Népbetegségnek számít az inzulinrezisztencia, lehet, hogy ebben is érintett, csak nem tud róla.

Jó lenne egy kivizsgálásról meggyőzni szerintem. Addig is legalább vitaminokat (D-vitamin!), ásványi anyagokat pótolni, szinte biztos, hogy van mit.

2023. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
16%
Már nem vagy elég vonzó szamára, ennyi. Ha több gyereketek van, akkor minimum 5-7 éve együtt lehettek összesen. Kihültek az érzelmei irántad. Valszeg eleve nem voltál valami jóképű, de a személyiségedbe beleszeretett, és most ért véget a rózsaszín köd. Ezen felül az nem segít, hogy kunyerálsz, hisztizel a szexért, teljesen kiölted belőle még a maradék vágyait is. Egész biztos, hogy szar a szex neki, a nők 95%-a megjátsza, erre neki már nincs kedve.
2023. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
31%

Mi azért nem sexelunk mert szinte mindig en kezdemenyeztem egy időben, lattam rajta sokszor hogy nincs kedve, elutasított sokszor terhesen mert jajj mi lesz a babaval, elotte meg sok a dolga faradt, es kihalt bennem felé a kedv.


Mindig en kedveskedtem , torodtem vele, nekem akkor is volt energiam ra ha sokat dolgoztam vagy faradt voltam

De forditva nem igy volt.


En ugy vagyok vele vagy nagyon jó a sex, es gyakran sexelunk,vagy ezt a neha dolgoz hagyjuk


Kedvenc mondásom:

Mindent vagy semmit!

2023. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!