Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a feleségek akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek akik nagyon ritkán szexelnek a férjükkel, minek nézik a férjüket?

Figyelt kérdés
Nem kell itt most az, hogy a férj több mindent megtehetne, mert pont, hogy lassan többet teszek az egész kapcsolatba mint a feleségem. Totál normális ember vagyok, nevelem a gyerekeket, háztartásban segítek. Ilyenkor totál értéktelennek érzem magam, egy kihasználható lúzernak. Azért mert szeretem a családomat és a feleségemet ezért ezt ki lehet használni és meg lehet tenni , hogy csak akkor szexel amikor nagy ritkán kedve támad? Addig meg el kell tűrni a napi visszautasítást ami tök megalázó, másnap meg ha nem vagyok jófej akkor meg mit kell hisztiznem. Ezt nem értem!
2023. márc. 7. 23:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
Vagy nagyon jó kell legyen es gyakran , és időt tolteni a kedvesunkel,nem csak " levenni a polcról" amikor kedvunk óhajtja, máskülönben meg le van szarva, érted..
2023. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
A fszért küldtök el hormonvizsgálatra minden nőt, aki nem a pasi kénye-kedve szerint baszik.
2023. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos már nem kíván téged. Jó eséllyel mást sem. Lehet rá magyarázatokat kreálni hogy miért, de ha dugni akarna az nem így nézne ki.

Ha amúgy mindent megteszel a családért ez neki ideális állapot, miért változtatna bármin? Ez neki így kényelmes, pont mint az igénytelen tévé előtt sört böfögő férjeknek akiket ugyanúgy kiszolgálnak a semmiért cserébe mint te a feleségedet. Én is átmentem ezen és mielőtt az egészségem ment volna rá, elváltam tőle. Kereshetsz szeretőt vagy rendezheted magadban hogy az élet ilyen és elengeded a szex dolgot. Azt viszont ne tedd hogy ezen pörögsz és közben megbetegíted majd kinyírod magad.

2023. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%

Egy nővel ha sexelni akarsz akkor ne hajnalba akarj. Este van időd ra?

Vagy akkor miért nem este csináljátok? Irtad hogy akkor még alszik egy fél órát... Akkor gondolom reggel probalkoztal volna ..


Vmi meglepi, kedveskedes, ajándék... amit szeret.. es akkor lehet o is elkezd sexyskedni.


Egyáltalán miért es mikor maradt abba?

Itt ez a fő kérdés

2023. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk ez fordítva van. Várandósság alatt egyszer iszonyatosan begörcsöltem szex után, akkor nagyon megijedtünk mindketten. Ott mintha kettétört volna a szexuális életünk. Utána nem mertünk, szülés után mindig fáradtak voltunk, egyszerűen egyikünk sem kezdeményezett. A lányunk rossz alvó volt és nagyon későn aludt mindig el, semmi kettesben töltött, lopott időnk nem maradt és valahol azt is elfelejtettük hogyan közelítsünk egymás felé.

Szerintem rendkívül béna tanács, hogy vegyél egy szexi fehérneműt, vagy töltsetek több időt kettesben és működni fog. Nem fog. Ez tiniknél elmegy.

Azt gondolom, hogy családi élet mellett a szex alapvetően háttérbe szorul, nem mindennapos igény már, hiszen ha belegondolsz mire teremtetett, akkor ez valahol természetes is! DE, valamikor lépni kell egymás felé és közelíteni az igényeket. Az első lépéseket megtenni és visszarázódni a legnehezebb. Mi most itt tartunk. Bénán közelítünk egymás felé 9 év után, mintha csak most ismerkednénk (csupán a kezdeti heves vágyak nélkül).

Én a helyedben beszélgetést kezdeményeznék és nem durcás kisfiúként követelőznék. Az sem okés út, hogy "mindent megcsinálok hátha cserébe lesz szex". Vagy lehet, de elég egysejtű hozzáállás.

2023. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%
Itt az is a baj, hogy úgy érzed kihasznal. Odaadod neki a fizetésedet aztán zsebpénzt kapsz? Soforkent állandóan a rendelkezésére állsz? Minden kívánságát teljesited mert ha nem oda a családi idill? Én azt látom, hogy sok férj itt rontja el. Ilyenkor a feleseg valóban kiralynokent uralkodik. Miért? Mert teheti! Hát ezen is gondolkodj el.
2023. márc. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Egy pont a 26-osnak. Nőként.
2023. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
26%

Édes jézus. A házasság nem csak a dugásról szól, jóreggelt! Talán beszélgess vele mint egy emberrel, ahelyett hogy nonstop szexrobotnak nézed, ürítőedényként kezeled. Ilyen faszival nekem se lenne kedvem szexelni.

A szex idővel nálunk is kicsit kevesebb lett, de ennek oka van, amit meg is beszéltünk. Konkrétan az, hogy ahogy idősebb lettem, hiába kívánom, hiába izgulok fel, nem ez a gond, mert a síkosítás se segít ezen a problémán. De valamiért nem bírom már fizikailag annyira a gyakoriságot, mert érzékenyebb, sérülékenyebb (vagy valami ilyesmi), a hüvelyfalam és fáj, ha egyik napról a másikra csináljuk többször. Így hetente, max 4- esetleg ritkán 5 alkalom jön össze. Orvosnál is voltam vele, ő is azt mondta, hogy az évekig tartó gyakori együttlét, meg hogy az idő nem áll meg, lehet az oka ennek, és kicsit fogjuk vissza. ( Régebben mi is minden nap szexeltünk) A férjem abszolut megèrtette mert szeret, tisztel, és nem csak egy dugópajtit lát bennem.

Ne legyél már gyökér. Csak mert nem dugtok minden nap, attól még nem arról van szó, hogy kihasznál. A defektes gondolkodásmódod miatt már inkább vagy taszító.

2023. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28-as. Itt nem a mindennapi dugásról van szó hanem a havi 1-ért is pitizni kell. Ez a defektes?
2023. márc. 9. 20:21
 30/34 anonim ***** válasza:
21%

" addig meg el kell tűrni a napi visszautasítást"

Eszerint minden nap rá akarsz mászni. Mindegy is. Nem csoda, hogy visszautasít. Hisztizel mint egy ovis. Ahelyett, hogy megbeszélnèd vele, és együtt megoldást keresnétek. Pl te is lehetnél elfogadóbb, ha csak az a baj, hogy csökkent a libidója az évek alatt. Mint írtam, egy házasság nem csak a kefélèsről szól jobb esetben. Nekem se lenne kedvem, ha a férjem folyton követelőzne, hisztizne és mindig ezen pörögne, és megölelni se lehetne anélkül, hogy letámadjon. Tudod nem minden nőnek érték, ha egy darab dugható húsként kezelik, és ha a pali nem mindig kapja meg amit akar, megy a rinyálás. Kiábrándító.

Ha neked csak a szex számít minek csináltál gyerekeket? Minek házasodtál? Minek maradtál 1 nő mellett? Nem volt kötelező.

Ha ennyire szar neked, el is válhatsz, akkor aztán azzal kefélhetsz akivel akarsz.

A szexért pedig nem pitizni kell, nagyon szánalmas ez, és ha havi 1van akkor bizony a szexhiány a legkisebb problémátok.

Ez már csak tünete egy jóval nagyobb párkapcsolati gondnak, amit együtt kellene megoldani. Vagy az nem lényeges, hogy a párod mit érez és miért? csak dugni lehessen? 🤮 A hozzáállásod tragédia.

2023. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!