Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha a barátnőtök/feleségetek ritkán főz és a legtöbbször "csak egy" salátát csinál ebédre, vacsorára?

Figyelt kérdés

persze kiadós egészséges salátákra gondolok amivel jól is lehet lakni

esetleg zöldséges kaják, ilyesmi, hússal is akár

de ilyen sültkrumpli, pörkölt, tésztákat csak nagyon ritkán csinálok - kb heti 1x.


2020. nov. 21. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon egeszsegesen foz akkor ...orulj neki
2020. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
ha csinos nő vagy, akkor nem zavar:)
2020. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Én nem igénylem, hogy bárki főzzön rám. Szóval nem zavarna, de megmondom az őszintét, hogy én inkább húst és tésztákat eszem, mintsem salátát és zöldséget. Bár nyilván ez nem egészséges, de tésztából sok féle van.


F

2020. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Én Bulgáriában olyan salátákat ettem, hogy fél napra rá sem tudtam nézni utána semmi ennivalóra. Ráadásul nagyon finomak és változatosak is! Szóval, ha ilyen szinten nyomja, boldog lennék mellette.
2020. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor főzök, ha éhes vagyok. Más kedvéért nem . Esetleg együtt. Nem vagyok cseléd...
2020. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Aha. Szóval egy salátánál többet nem tudsz készíteni. Szóval főzni nem tudsz. Kellenél így a bánatos halálnak
2020. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom sokkal jobban főz, ez nem vitás, viszont vannak pepecselős kaják (pl rántott dolgok) amit sose csinálna. Én csinálom azokat, ő meg a többit. Minden mást viszont megcsinálok (takarítás, reggeli)
2020. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
De miért csak a te feladatod a főzés? Ő is nyugodtan főzhet, amikor éppen mást kíván. Hogy a kérdésre válaszoljak: nagyon is örülnék neki, ugyanis kondizok és figyelek a tápanyagbevitelre.
2020. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrdekel.
2020. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezek akkora csicska kérdések. "Ó, nagyurak, csak ezzel tudom etetni a felnőtt seggeteket, de legalább lesz pasim, aki másra veri ki állandóan."
2020. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!