Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent a “tegyek érte”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a “tegyek érte” kifejezés?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a feleségemmel kevés szex van. Folyton azt mondja, hogy ha szexelni akarok vele akkor “Tegyek érte.”

“Nem úgy van az, hogy ha szólok, hogy van kedvem akkor ő ugrik.”

És ehhez hasonlók.

Na most nem tudom, hogy mit tudnék még tenni.

Hajnalba kelek, elintézem a reggeli dolgokat, napközbe haza tudok jönni. Megcsinálom a lakásba ami hirtelen van (porszívózás, felmosás, mosogatás).

Foglalkozok a gyerekünkkel. Bevásárolok ami kell.

Folytatom a munkát.

Késő délután vagy kora este újra itthon vagyok és próbálok mindenre oda figyelni, megcsinálni amit kell.


Feleségem itthon van a kicsivel. Alszanak ameddig jól esik, sokat van a kicsivel.

Esténként én fürdetem, ha sokszor én altatom el.

Aztán ahogy így eltelik mindennap ugye este van.

Mi is megfürdünk. Nappaliba még a kanapén ülünk, beszélgetünk. Majd odabújással, simogatàssal, puszikkal kezdeményeznèk és jön a válasz, hogy most ne.

A miért kérdésemre pedig a, hogy “Ez nem így működik, hogy elkezdem mert akarom, hanem tegyek érte!”


Ugye ilyenkor csak nèzek, hogy mi van??? Egésznap teszek érte, hogy semmire ne legyen gondja, szinte minden megvan helyette csinálva.


Majd van olyan is, hogy a fáradtságtól nekem egyszerűen nem megy. Nem mert nem akarom. Csak nem megy. Olyankor meg lecsesz...

Olyankor most én us mondjam neki, hogy “Ez nem úgy működik, hogy ha szól, hogy szexelni akar akkor szexelek”?


2023. márc. 24. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Nőként írom, hogy túl magas lovon ül az asszony.

Szerintem te teszel érte, hogy legyen szex.

Lehet a gyerek miatt a libidója lecsökkent. De akkor se így kellene lekoptatni a férjet.

Szülés után nem kívántam a szexet, amíg szoptattam. De ha a férjem kívános volt, akkor mindig jól leszoptam. Így egész jól áthidaltuk ezt az időszakot

2023. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez valóban így van, és tényleg ennyire odafigyelsz (feltételezem, hogy igen), akkor nem értem az asszonyka kérését..mit akar még ezen felül?
2023. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván vmi képzeletbeli akármit amitől pillangózni kezd 🙄
2023. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy néha hagyni kellene a porszívózást/felmosást, amikor napközben hazaugrasz. (És miért gondolod, hogy a feleséged HELYETT csinálsz valamit?) Inkább kicsit egymással foglalkozzatok, beszélgessetek. A szex nem az ágyban kezdődik. Hidd el, a gyerek is lehet fárasztó. De itt inkább a mókuskerék a gond mindkettőtöknek, amitől befásultatok. Mennyi idős a kicsi?
2023. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 harebell ***** válasza:
89%

Csak tipp: a szexhez kell egyfajta egymásra hangolódás. Kommunikáltok napközben egyáltalán? Beszélgetések, nevetések, kedveskedések, esetleg kis flört stb. Ha csak robotoltok egymás mellett, akkor este ebből tényleg nem biztos, hogy gombnyomásra lesz szex, és ennek itt semmi köze ahhoz, hogy meg van-e csinálva a házimunka.


Amúgy a legfontosabb az lenne, hogy tudjon, tudjatok erről beszélni.

2023. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Azért egy kicsi mellett is lehet fáradt az ember. Ápolónő vagyok és van egy 9 hónapos kislányunk. Én mondom neked, fárasztóbb néha, mint 1-1 műszak a sürgősségin, amikor fél óránként futott be a mentő és 3x fordult a helikopter is. Tegnap éjszaka 3 órát aludtam, melletta a gyerek reggel 7 óta fenn volt és most aludt el. Köztesen egy 30 perces szünet volt, úgyhogy nagyon nem addig alszok amíg jól esik. De jó is lenne!


Viszont én van, hogy telibe szrok mindent. A főzést, a házimunkát, mindent és egy kicsit egymásra fókuszálunk. Elalszik a gyerek, akkor van kb 30 percünk egymással. De én az a fajta nő vagyok, aki bárhol bármikor kapható a szexre. A gyerekágyas időszaknál is 5 hetet bírtam ki. Azóta is ugyan olyan intenzíven kívánom. Egyértelműen a feleséged nem, ez tisztán látszik abból, hogy elutasít. Sose voltam annyira fáradt, hogy ne tudjak szexelni a férjemmel. Gyanítom, hogy a hormonok állhatnak a libidó csökkenés háttérében. Akkor meg viszont legyen korrekt és mondja meg kerekperec, hogy figyelj Pista, nagyon fáradt vagyok a gyerek miatt, nem kívánom most, adj egy kis időt. Nem pedig hablatyolni egy sort, hogy ez nem így működik, hanem tegyél érte. Bullshit szöveg, manipulál vele, ennyi. Előfordulhat, hogy a szex már kiváltság lesz és jutalom lesz. Ha jól viselkedsz van, ha nem akkor nincsen. Gyakran hallani ilyet a környezetemben is sajnos.

2023. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Remek kommunikacio mindket fel reszerol. Mondjuk adodna a kerdes, hogy mit? Neked adodott is, de nem.tole kerdested meg, hanem idegenektol, akik szinten nem ertik. Mi lenne, ha megprobalnal vele beszelni a telepatia helyett? Lehet jobban menne az informacio atadasa, mint ez a szovevenyes kitalalos jatek, hogy o mond valamit, neked meg ki kell talalnod, hogy mire is gondolt. Amugy ja, pont azert nincs benne konkretum, hogy ne tudd teljesiteni veletlenul sem. Magyarul szivatnak kisapam, es rad haritjak az elmaradt szex felelosseget is. Vajon mennyire ismerted meg a feleseged a gyerek szuletese elott? A nem volt gond koztunk klise, az nem egy mely megismerest takar.
2023. márc. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Én még mindig keresem azt, hogy mit teszel a szexért.


Felmosol meg porszívózol a saját otthonodban, mikor ráérsz? Majd lefotozóm a páromat mosogatás közben, este meg a képre fogok maszturbálni, annyira beindít. Ja, nem.


Meg foglalkozol a gyereketekkel? Az apja vagy, még jó! De a feleséged akkor most izguljon fel arra, hogy eteted a babátokat meg törlöd a csokit a farpofái közül? Oké, köszi. Erre is jó maszturbálni.

2023. márc. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Nézzetek meg közösen este egy romantikus filmet. Gyújts gyertyát vacsorához. Vegyél neki virágot, csokit, tortát (és ne a heti lidl-s vásárlásnál). Fürödjetek együtt illatos fürdősóval közösen a kádban. Ajánld fel este, hogy megmasszírozod. Rakj be zenét és kérd fel táncolni.


Nem ismerlek titeket, de nekem a férjem ilyenekkel szokott kedveskedni (a közös fürdést leszámítva, mert én meleg ő meg hideg vízben fürdik), valamelyik csak beválik nálatok is.


De vannak még a nagyon klisék a rózsáktól az ágyban, az új fehérneműn át.


Ha kevésbé extrém dolgot képzelsz el, akkor jöhetnek a nyálas szövegek. “Egész nap rád gondoltam”, “neked fotóztam ezt a naplementet”, nézzétek vissza a közös képeket a kapcsolatotok elejéről.


Most így hirtelen ezek jutnak eszembe. Szerintem valamelyik biztos beválik, bár, hogy melyik azt nem tudom, ehhez ismerni kellene a feleségedet.

2023. márc. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt most kivételesen nem a pasiban van a hiba.
2023. márc. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!