Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent a “tegyek érte”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a “tegyek érte” kifejezés?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a feleségemmel kevés szex van. Folyton azt mondja, hogy ha szexelni akarok vele akkor “Tegyek érte.”

“Nem úgy van az, hogy ha szólok, hogy van kedvem akkor ő ugrik.”

És ehhez hasonlók.

Na most nem tudom, hogy mit tudnék még tenni.

Hajnalba kelek, elintézem a reggeli dolgokat, napközbe haza tudok jönni. Megcsinálom a lakásba ami hirtelen van (porszívózás, felmosás, mosogatás).

Foglalkozok a gyerekünkkel. Bevásárolok ami kell.

Folytatom a munkát.

Késő délután vagy kora este újra itthon vagyok és próbálok mindenre oda figyelni, megcsinálni amit kell.


Feleségem itthon van a kicsivel. Alszanak ameddig jól esik, sokat van a kicsivel.

Esténként én fürdetem, ha sokszor én altatom el.

Aztán ahogy így eltelik mindennap ugye este van.

Mi is megfürdünk. Nappaliba még a kanapén ülünk, beszélgetünk. Majd odabújással, simogatàssal, puszikkal kezdeményeznèk és jön a válasz, hogy most ne.

A miért kérdésemre pedig a, hogy “Ez nem így működik, hogy elkezdem mert akarom, hanem tegyek érte!”


Ugye ilyenkor csak nèzek, hogy mi van??? Egésznap teszek érte, hogy semmire ne legyen gondja, szinte minden megvan helyette csinálva.


Majd van olyan is, hogy a fáradtságtól nekem egyszerűen nem megy. Nem mert nem akarom. Csak nem megy. Olyankor meg lecsesz...

Olyankor most én us mondjam neki, hogy “Ez nem úgy működik, hogy ha szól, hogy szexelni akar akkor szexelek”?


2023. márc. 24. 22:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon káros jelenség, hogy sokan azt hiszik egy férfinak bármikor megy! Igenis nekünk is rá kell hangolódni a dologra. Pláne házasságban, amikor már nem a spontaneitásról szól az egész, hanem megbeszélitek előre a szexet. Ez nagyon libidógyilkos tud lenni nálam férfiként
2023. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
#21 gyerekkel sajnos többnyire így megy ez.
2023. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!