Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent a “tegyek érte”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a “tegyek érte” kifejezés?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a feleségemmel kevés szex van. Folyton azt mondja, hogy ha szexelni akarok vele akkor “Tegyek érte.”

“Nem úgy van az, hogy ha szólok, hogy van kedvem akkor ő ugrik.”

És ehhez hasonlók.

Na most nem tudom, hogy mit tudnék még tenni.

Hajnalba kelek, elintézem a reggeli dolgokat, napközbe haza tudok jönni. Megcsinálom a lakásba ami hirtelen van (porszívózás, felmosás, mosogatás).

Foglalkozok a gyerekünkkel. Bevásárolok ami kell.

Folytatom a munkát.

Késő délután vagy kora este újra itthon vagyok és próbálok mindenre oda figyelni, megcsinálni amit kell.


Feleségem itthon van a kicsivel. Alszanak ameddig jól esik, sokat van a kicsivel.

Esténként én fürdetem, ha sokszor én altatom el.

Aztán ahogy így eltelik mindennap ugye este van.

Mi is megfürdünk. Nappaliba még a kanapén ülünk, beszélgetünk. Majd odabújással, simogatàssal, puszikkal kezdeményeznèk és jön a válasz, hogy most ne.

A miért kérdésemre pedig a, hogy “Ez nem így működik, hogy elkezdem mert akarom, hanem tegyek érte!”


Ugye ilyenkor csak nèzek, hogy mi van??? Egésznap teszek érte, hogy semmire ne legyen gondja, szinte minden megvan helyette csinálva.


Majd van olyan is, hogy a fáradtságtól nekem egyszerűen nem megy. Nem mert nem akarom. Csak nem megy. Olyankor meg lecsesz...

Olyankor most én us mondjam neki, hogy “Ez nem úgy működik, hogy ha szól, hogy szexelni akar akkor szexelek”?


2023. márc. 24. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%

O mondta, tegyél érte. A nok azokat a férfiakat akarják aki megoldja a problémákat. Nincs szex ? Mi a gond ? Van másik nő. Teszel érte, megoldod.


O mondta.

2023. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első olvasásra az ugrott be, hogy nem a hazi teendőkre gondol, hanem a kedveskedesre, bokokra, udvarlásra es elojatekra.

Engem pl nem fog beindítani szexuálisan, hogy a párom kiporszivozik, az viszont igen, ha megmarkolja a fenekem. Gondolom, érted, mire akarok kilyukadni.

2023. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Van benne valami a női munkat hagyja rá, mert ez nem elegge férfias.
2023. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

A másik oldalt jó lenne meghallgatni. Valamiért neheztel rád és/vagy nem vonzódik hozzád. Korábbi sérelmek, kommunikációs zavar. A nő érzelmi síkon működik szexuálisan is. Nem attól lesz vonzó egy férfi, hogy minden házimunkát megcsinál…. mint ahogyan egy nő sem… sokan itt rontják el. Azt gondolják, ha sokat dolgoznak otthon, akkor vonzóbbak lesznek.

Én biztos rákérdeznék, hogy mire gondol, amikor a “tegyek érte” kérést teszi. Egyszerűen, játszma nélkül megkérdezném, hogy mi hiányzik kedves?

2023. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ez sajnos nálunk is így van, mitnha a férjem írta volna. Ő is áldott jó ember, mindent megtesz értem, de a nők nyelvén nem igazán ért. Ugyan nem tudom milyen a kommunikációtok, de a nőket először fejben kell megdugni. Mindnekinek másra van szüksége, de nekem hiányzik a szenvedély, a cinkosság, a pajkosság. Napközben csak úgy öleld meg egyszer hátulról ha mosogat, simogasd meg a fenekét, súgd bele a fülébe, hogy mennyire kívánod/jó a feneke/stb. Puszild csak úgy meg, és mondd neki mennyire gyönyörű. Öleld meg és mondd, hogy te vagy a legszerencsésebb férfi a világon. Én azt is díjaznám, ha napközben írna egy üzenetet, hogy rám godnolt és már kemény is, este úgy elkap, hogy csak na. :D Az intimfotó küldözgetésben is benne lennék, de amikor próbáltam, csak megbotránkozott. Kell egy kis előkészítés, kis huncutság, játékosság, hangolódás és akkor az ember lánya már alig várja, hogy este legyen és hazajöjjön a férje.
2023. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
Nőként kérdezem, a kedves nejed mint ajándék gondol magára? Ha ezt meg ezt meg ezt megteszed, akkor szíveskedik széttenni...? Nekem így biztos nem kéne a könyöradomány, ha én lennék a férfi. Akkor dugja meg magát a hercegnő, már elnézést.
2023. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációs gondok!

Kérd meg, hogy fejtse ki mit akar, és ne célozgasson rá, menjetek el kettesben valahová, és beszélgessetek arról, hogy hol is maradt el féluton a boldogságotok?

valahogy nálad a teszek érte anyagiakban és tárgyakban, bontakozik ki tehát ami kézzel fogható..

ő talán a lelki részét hiányolja, a romantikát, a rózsaszint….ami még anno talán megvolt…

nos…talán sok brazil filmet néz…mondhatnám viccesen…de valami hasonlót szeretne…ami már nincs vagy nem is volt közöttetek…

mindenképpen beszéljetek, szexmentesen először…őszintén…szivből szivig…

2023. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, nőként írom, hogy a lakás takarítása ALAP! A felmosás porszívózás nem "teszek a másikért", hanem megcsinálom, mert szükséges rossz.


Nekem is elvégzi a házimunkát a párom, király, de ezért miért kéne "készségesnek lennem"? Nem értem - vagy miért kéne megköszönnöm valamit, ami tök természetes.


Ja, persze, sok férfi imádja arra verni a mellét, hogy ő porszívózik és már meeennyit segít, meg a franc. Öhm, miért nevezi SEGÍTSÉG-nek, amikor semmi furcsa nincs ebben.


Vagy az olyan egyedül megrohadna a koszban?

2023. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
18-as vagyok: szexuálisan mondjuk full nem indít be, amikor felmossa a padlót, ellenben amikor a pulthoz nyom, vagy rácsap a fenekemre, esetleg a falhoz szorítva megcsókol két meeting között már igen.
2023. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
#19 csak ezek a falhoz szorítások 5-10 év után megszünnek :(
2023. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!