Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire szokták érteni a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szokták érteni a nők az "anyuci pici fia" kifejezést?

Figyelt kérdés

Szoktam látni bioban, hogy elég agresszívan kiírják ezt, hogy az olyanok kerüljék. Meg tudom érteni, ha egy adott típus idegesít valakit és mindenképp el szeretné kerülni, habár nem értek feltétlen egyet azzal, hogy ezek közül mindent fel kell sorolni a biodban, nem hiszem, hogy jó első benyomást kelt az emberben aki látja, még ha nem illik rá egyik sem a felsorolások közül, illetve én magam sem írok semmi ilyesmit ki, hogy mi az amit nem kedvelek, de ez más kérdés, nem fogok senkinek sem rosszat szólni miatta, vagy beleszólni, hogy ő hogyan ismerkedik.


A kérdésemben most azon lenne a hangsúly, hogy mire szokták érteni ezt a kifejezést? sokszor nehéz eldöntenem. Én 22 éves vagyok, külön élek 18 éves korom óta a szüleimtől másik városban, nem voltam támogatva a szüleim által, mivel szegény családból származok illetve egyedül nevelt anyám, mindenféle gyerektartás nélkül sajnos, magamnak fizetem az albérletemet, dolgozom. Ettől függetlenül viszonylag gyakran, kb havonta egyszer haza járok szüleimhez is, illetve szeretném anyámat is támogatni anyagilag, azt szeretném elérni, hogy minél kevesebbet kelljen dolgoznia a megélhetéshez, vagy akár már egyáltalán ne szoruljon munkára idővel. Persze ez csak egy az anyagi céljaim között, emellett azon is dolgozok, hogy ha lesz majd saját családom, őket is biztonságos és jó körülmények között el tudjam tartani.


A kérdés az, hogy én bele esek ebbe az anyuci pici fia kategóriába mert jó a viszonyom anyámmal? Ettől függetlenül nem hívogat engem és amúgy nem is szoktam sokat beszélni vele, csak annyi hogy havonta haza járok egyszer, meg szeretném támogatni anyagilag majd.


Vagy mit jelent pontosan ez a kifejezés?


2023. febr. 2. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem engedi felnőni a fiát, vagy mindent helyette old meg, babusgatja már idősebb korában is.
2023. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszi szépen a leírást, lehet hülye vagyok, de ilyen eszembe sem jutott XD Nem ismertem ilyen embert szerencsére. Nekem sem szól bele semmibe sem anyám
2023. febr. 2. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nem inkább az, hogy mindenben az anyjára hallgat? Szerintem az (is).
2023. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem esik bele nyugi.
2023. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Itt elsősorban anyuka ellen szól a kitétel. Akinek egyszer kijutott, hogy a kapcsolatban állandó a másik nő jelenléte, mert ő Az Anyuci, annak elég egy életre. Mindenben keresztbe tesz, féltékeny, sose leszel elég jó, mindenkit elmar a pici fia mellől. A férfival pedig az a baj, hogy nem férfi. Egy kisfiú, aki mindig inkább anyukàt fogja választani. Nem áll ki melletted, nem állítja le az anyját. Rosszabb esetben úgy gondolja, hogy igaza is van, és nem vagy elég jó, neked kell változtatni, hogy anyuci befogadjon a családba.
2023. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Ez a mai modern nők rákfenéje, amikor meg kéne felelni valaminek(gyereknevelés, házimunka, főzés, stb), de inkább nekiállnak tahó módon szapulni a párjukat, meg annak anyját...
2023. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ó hidd el ha anyádra költenél miközben már van párod, ő biztos szóvá tenné a dolgot. Akkor is ha bőven megengedhetnéd, hogy anyádat is támogasd.
2023. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Az anyjának engedelmeskedik és nem neki.
2023. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!