Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változott a házasságotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a házasságotok a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
Nálunk én dolgozom most itthon, mellette tanítom a gyereket, vezetem a háztartást, főzök kétnaponta. A bevásárlás is az én feladatom. A férjem elmegy dolgozni, majd hazajön és b nem csinál semmit. Sokszor elmondtam, hogy jelenleg 2x8 órás műszakot kell itthon lenyomni. Szerinte ez hülyeség. Reggel 4kor kelek, hogy haladjon a munkám. És a férjem fel van háborodva, hogy én mit gondolok, hogy 10 órakor már alszok. Mert igazán felmaradhatnék éjfélig.
2020. ápr. 2. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

A gyereket minek tanítani? Tanítja online a tanár, azért kapja a pénzét.

A bevásárlást add át a férjednek. Hazajovet pont meg tudja csinálni.

Én a főzést is ritkitanam...

2020. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nálunk emailben jön a lecke, az új anyagot nekem kell megtanítani.

A férjem nem vásárol be, azt mondta, felejtsem el. Minek erőltesse meg magát, mikor én sem teszem. Ezen azt érti, hogy nem fekszem le vele. De nem képes felfogni a pont agyával, ha nem lennék ennyire fáradt, lenne l kedvem hozzá.

Főzni kell, a gyerek miatt mindenképp.

2020. ápr. 2. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Előtte hogy volt? Segített? Mert ha nem, akkor csak annyi változott, hogy neked lett több a munkád annyival, hogy pont megérezd a segítség hiányát. Amúgy meg egy bunkó, a hátam közepére nem kívánnám vele a szexet.
2020. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mar kiirtad ezt egyszer, jobban kifejtve es akkor is azt irtuk, hogy a ferjed kreten es valj el.

Innentol kezdve neked felesleges valaszolni, mert ugyis csak panaszkodni jossz.

2020. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kell vele ezt megbeszélni, hogy a ház közös, a gyerek közös, az étel közös, tehát a munka is, ami ezzel jár. Vagy szedi a motyóját, és te továbbra is csinálsz mindent egyedül, ő csak fizet, de neked kevesebb dolgod lesz, mert utána már nem kell takarítani.


Gyakorlatba is ültesd át! Add oda a bevásárló listát, és ha nem megy, nem lesz kaja. De akkor tényleg!

Vagy te vásárolsz, ő addig tanuljon a gyerekkel.


De előre megmondom, hogy lószaft se fog csinálni, majd te megoldod, úgy, ahogy eddig.


Mondanám, hogy mire holnap hazaér, csomagolj össze, és két hétre húzz el, őt meg hagyd ott mindennel, a gyerekkel, és oldja meg, de ezt meg te nem fogod megtenni.


Tényleg nem értem, hogy milyen megoldásban reménykedsz, a váláson kívül.

2020. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű. Nem kelsz 4-kor, hanem felkelsz és ledolgozod a munkaidőd. A gyerek szerintem a bemagolandó marhaságokat meg tudja egyedül tanulni, maximum a matek, fizika, kémia az, ami neccesebb és nem mehet önállóan.


Ha éhesek vagytok akkor rendeltek valami kaját kettőtöknek. Mosni tudsz kettőtökre, kevesebb mosószer fogy, ritkábban kell venni. Teregetni gondolom a gyerek is tud, max 5 percet vesz el az életéből.


A férjed meg zabáljon a munkahelyén vagy ahol akar, mosson magára, vasaljon magára. Elvileg övé is a gyerek, szóval ő is tanulhat vele munka után és jééé! Máris több szabadidőd van.

2020. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az utolsoval. Mintha tok egyertelmu lennel h a te feladatod fozni es bevasarolni, neki nem kell ennie vagy nem csinal kupit. Egy ilyen faszival en se fekudnek le
2020. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokszor elmondtam már ezeket neki. Szépen is, csúnyán is. Bólogat és nem történik semmi új. Szerinte ez a nő feladata.
2020. ápr. 2. 18:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha háztartásbeli feleségét szeretne akkor mondd meg neki hogy ezentúl nem dolgozol ő meg eltart
2020. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre még én is emlékszem, pedig keveset vagyok ebben a topikban. Csomó jó ötletet kaptál akkor. Te valójában nem is változtatni akarsz, csak szeretsz panaszkodni, nem?
2020. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!