Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jelenlegi párom feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom feleségül akar venni, én már voltam házas, így nem akarok többször, megérti vajon?

Figyelt kérdés
Semmi értelme a házasságnak. Ő templomban akar házasodni, gyűrű kell neki. Nálam az előző házasságomon semmit nem változtatott, sőt utána elromlott minden.
2023. márc. 27. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom mert én mikor ismerkedtem már az elején előjöttek ezek a témák na nem azért hogy a férfit fojtogassam meg sürgessem hanem hogyha nem passzol ez vagy az akkor ne húzzuk egymás idejét... Nem tudom mióta vagytok együtt de ennek már fel kellett volna jönnie.
2023. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es, bocs, mit nem lehet azon megérteni, hogy nem akarok házasodni? Vagy akkor kéttanúval és ennyi, nem templom, lagzi meg a franc.


Névváltoztatás természetesen kizárt, minden marad a régiben - mert pl nekem nem volt poén válás után a papírokkal rohangálni a konzulátusra, meg külön aztán Mo-n is, amit a konzulátuson nem írtak vissza.


Oké, keressen más párt, ha nem tetszik neki, semmi gáz, de ne erőszakoskodjon - a kategóriában olvasgatva van jópár főleg nő, aki ezen hisztizik -, hanem fogadja el, hgoy nem házasodok még egyszer.

2023. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!