Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt valaki aki a terhessége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki aki a terhessége alatt jött rá hogy nem is a jelenlegi életét akarja élni? Változtattál rajta?

Figyelt kérdés
Nem éreztétek, hogy "megfulladtok" a jelenlegi életetekben? Hogy nem azt kaptátok amire vágytatok? Hogy csak sodródtatok az árral és későn jöttetek rá, hogy ez így nem jó? Változtattatok valamit? Honnan tudtad, hogy nem csak egy átmeneti érzés? Hogy csak nem-e megfutamodni akarsz a felelősségtől?
2014. máj. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Na ennek ugorj neki mégegyszer, mert annyira fenköltre sikeredett, hogy semmit nem lehet belőle érteni! Tehát, mit akarsz kérdezni?
2014. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem aki volt hasonló helyzetben érti mire gondolok. Ennél világosabban nem tudom sajnos megfogalmazni. A kérdés az az hogy volt-e valaki olyan helyzetben, hogy a terhessége alatt jött rá hogy valamiért nem jó úton halad az élete. Ez mindenkinél más lehet, például akár az, hogy terhessége alatt jött rá, hogy nem működik valami miatt a kapcsolata? Nem ott lakik ahol szeretne? Valami miatt nem elégedett az életével? Hogy olyan helyzetbe került ami akár tőle független? Vagy olyan helyzetben volt amit először jónak gondolt, de terhessége alatt jött rá hogy nem volt mégsem az évszázad ötlete... szóval bármi, így konkrétumot nem tudok írni mindenkinél más lehet, erre vagyok kíváncsi hogy volt-e ilyen és ha igen hogyan változtatott rajta.
2014. máj. 7. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én még nem voltam terhes, de értem mire gondolsz. Az esküvőm előtt állok, ami szintén elég nagy elköteleződés és igen, én is éreztem hasonlót pár hónapja. Azon gondolkoztam, hogy valóban ezt akarom én? Tényleg őt akarom? Ezt az életet, ezt a házat, ezt a munkahelyet? Stb. Aztán múlt az idő, megpróbáltam nem foglalkozni ezekkel a gondolatokkal és a párommal és barátokkal megbeszéltem ezt. Többen mondták, hogy teljesen normális, ha egy nagy változás előtt hasonló dolgokat érez az ember. Eltelt pár hét-hónap, és most már egyáltalán nem érzek így, minden tökéletes, nem is találhatnék magamnak jobb kapcsolatot, életet. Nálad valószínűleg a hormonok is közrejátszanak. Van valami ami miatt esetleg jogosan is érzed ezt? Pl. nem túl jó a kapcsolatod a pároddal? Mert akkor viszont nektek kell átbeszélni a dolgokat és változtatni azon, ami nem tetszik.
2014. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen 3-as, ilyesmire gondolok. Jó olvasni hogy ez csak egy ilyen gyorsan lezajló "pillanatnyi rövidzárlat", elbizonytalanodás volt, de rájöttél szerencsére hogy nincs baj a jövőképeddel, jó úton haladnak a dolgok csak kicsit meginogtál de változást ez nem hozott szerencsére a kapcsolatotokban.
2014. máj. 7. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
En is babat varok, es sajnos igy erzek. Hetente 3x durvan elotor belolem, hogy elcs.sztem, hogy a parommal vallaltam babat, szornyu erzes de a terhesseg alatt jottem ra, hogy mennyire nem odaado es egyutterzo.nem erdekli a veszelyeztetett terhessegem sem, nem erti hogy kifaradok, o faradt nunka utan az a lenyeg, en meg miert vagyok faradt nem dolgkzom. Neha majd megveszek a faradtsagtol de muszaj vagyok elmenni a nagyobb gyerekert az oviba, mert o faradt... nekem hiaba kemenyedik a hasam stb. Na mindegy odakat is tudnek ilyenkor zengeni szval ennyi eleg is. Amugy vannak jo dolgok is persze, de ilyenkor borusabban latom a dolgokat ha epp megbant. :( remelem valtozik ez a rossz erzes.
2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!