Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Próbáljam menteni a házasságun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam menteni a házasságunk, és táncoljak vissza, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 34 éves férfi vagyok, és 7 éve vettem el a feleségem. A kislányunk most lett három hónapos. A terhesség utolsó szakaszában nagyon sokat veszekedtünk, és én el is költöztem, így a szülésnél sem voltam ott sajnos, mert éppen külön voltunk, és még csak a 39. hétben volt a feleségem, éjszaka indult meg a szülés, a bátyja vitte be a korházba, és mire engem reggel 5-kor elértek, és odaértem, addigra a kislányunk megszületett. Ezt szerintem örök életemben bánni fogom, hogy nem lehettem ott, és nem foghattam a kezét közben, vagy bármi mást tudtam volna tenni. Igazából ő a veszekedések kezdete óta mondta, hogy menjünk el párterápiára, mert évekig próbálkoztunk a babával, és mikor végre sikerült, nem tudjuk értékelni, és ezt mind fel kellene dolgoznunk. De én úgy gondoltam, hogy nem ez a baj, és nem kell párterápia, itt csak a válás segít, mert hogy “lakva ismerszik meg az ember” és kiderült, hogy mi nem vagyunk jó pár. El is mentem egy válóperes ügyvédhez, amit a feleségem nagyon nem akart, és mikor megtudta, nem veszekedett csak szomorú volt.

De ma délután megint átmentem, hogy lássam a lányom, és láttam ahogyan a feleségem szoptatja és elaltatja, ami egyszerűen egy gyönyörű pillanat volt, és nagyon meghatott. Nem tudom jól leírni, de olyan érzésem támadt, hogy a nő akit szeretek anyaként teljes és szép, és hogy milyen boldog ahogy a kislányára néz, aki miatt annyit járt orvosokhoz, vizsgálatra, gyógyszert szedett és minden egyéb, mert mindenképp természetes fogantatást akart. Valahogy most összezavarodtam, és azt hiszem, talán tényleg menthető ez, és tényleg kész csoda ez a kislány aki velünk lehet. Most biztos érzelgősnek, talán “nőiesnek” tűnök, de így tudtam átadni amit érzek. Szerintetek mit tegyek?



2023. ápr. 2. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Egy próbát megér, ha így érzed. A feleséged akarná menteni?
2023. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem "mentsd meg ami meg mentheto" ! Veszekedesek vannak es lesznek , a nezetek nem egyformak,de van mindeg valami kopromisszum !
2023. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Veszekedések, viták mindig lesznek.

Viharok mindig lesznek. A kérdés az, hogy tudjátok -e kezelni.

Képesek vagytok-e kitartani a viharban is egymás mellett, tudva azt hogy oké, most épp vihar van, de egy csónakban eveztek, és nem egymás ellen vagytok.

Akár külső szakembert is kikérhettek, hogy tisztuljon számotokra, hogy miben érdemes kompromisszumot kötnötök.


Szépen meséltél a feleségedről és a lányodról. Ne add fel csupán pár vihar miatt...

2023. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 a feleségem mindig a probléma megoldásban hitt, és mentené, de azt mondta inkább beletörődött, de nem szeretné ezt az örömteli időszakot fölösleges idegeskedéssel tölteni, mert elvileg a babának sem jó ha ő ideges.
2023. ápr. 2. 23:18
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Reménykedj, hogy visszafogad, és örüljetek egymásnak!
2023. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ülj le vele, hogy dolgozzatok a házassagon. Szurkolok nektek!!

(#1)

2023. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak ugyesen es megfontoltan " minden alagutnak van egy vege !!"
2023. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért gondoltad, hogy csak a válás segít? Mi az, ami miatt így érzel? Miről veszekedtetek?
2023. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd azt, hogy az érzelmek nőiesek, ne legyél ilyen buta.
2023. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is azt mondom, hogy adj egy esélyt a kapcsolatotoknak és talán fogadd meg a feleséged tanácsát és menjetek el egy párterápiára.
2023. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!