Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem érzem magam elég jónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam elég jónak a férjemhez, nap mint nap rosszul érzem magam emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a “problémám” hogy van egy nagyon jó képű férjem, akihez én nem érzem magam elég jó nőnek, csúnya vagyok, testre még azt mondom hogy csinos de arcra szerintem egyáltalán nem. Gyakran dicsér, de reálisan látva saját magam nem érzem hogy egy kaliber lennénk. Szörnyen érzem magam néha emiatt, és más emberek is tényleg kb azt hangoztatják hogy ő milyen helyes, ő milyen jó stb.

Attól tartok hogy egyszer rájön arra, hogy valójában sokkal jobbat érdemelne tőlem (külsőleg) és elhagy.

Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, ezt vmilyen szinten magamban kell helyrerázni de egyszerűen nem megy :(



2023. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
64%
4 es nek. mi a ferjemmel most unnepeltuk a 45. hazassagi evfordulonkat. minda ketten siman letagadhatunk 15 evet a valodi korunkbol. de nem szoktunk. nekem ez a 2. hazassagom 22 voltam elvalt gyerekes a ferjem 21 eves sportolo volt amit a mi kedvunkert hagyott abba. meg gyereket se szultem neki es mai napig en vagyok az almai noje, ahogy o nekem a vilagom kozepe. ilyen is van ha hiszed ha nem, pedig mindkettonknek volt jopar kalandja a hazassagkotesunk elott. egyikunk se fittness es egeszseg manias egyikunk se jart sprotolni meg gymbe. a szerelem ugyanis masrol szol. ha evtizedek utan is felgyorsul a szivveresed a masik erintesetol akkor szerencsesnek mondhatod magad.en sose ertem volna be azzal hogy "aki eppen jut". aki jut azzal nem kell osszehazasodni.
2023. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
29 es nagyon nagyon sajnallak, hidd el egy jo szakember segiteni tud felepiteni az onbizalmadat. es ha az van akkor rengeteget fogsz tudni valtozni. sok szerencset!
2023. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de komoly bajok vannak a toronyban. Tényleg egy pszichoterápis kellene ide, TALÁN az segíthet.
2023. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
32. Köszi már voltam, de nem lettem előrébb. Nem vagyok egy tehetetlen flótás, komoly helyen dolgozom, iskolázott vagyok. Az életben ami csak rólam szól, ami nem érinti a külsőmet ott mondhatni sikeres vagyok. Viszont amiben már nők vannak, az katasztrófa, mintha lúgra savat öntenél. Volt előtte egy kapcsolatom, de annál úgy otthagytak mind a fene. Ismerkedős életszakaszomban totál kudarc volt mindig, észre sem vettek sosem ha társaságban voltam. Szóval nem véletlen az egész. Van ez a fotó értékelő honlap, na ott is kijött az igazság, teljesen lehúztak. Ezzel meg együtt kell élnem. Képes vagyok rá, csak rosszul érint minden nap. Azért belül én is ugyanolyan vágyakkal rendelkezem mint egy felső kategóriás férfi, csak annyi a különbség hogy én ezekről nem beszélhetek és nem élhetem meg. Persze a szex is jó lenne, mert a libidóm pont olyan, mint aki mindennap szexel otthon. Nos, én egyszer sem. Engem sosem csábítgatott senki, viszont mindenki elutasított. Egy héten többször is megjegyzi a feleségem amikor jó kedvem van, hogy ne is reménykedjek, én meg kényszeredetten mondom neki hogy persze, nem is karok semmit. Ez másoknál úgy szokott lenni, hogy már délután megy a játék az esti szexért. Engem meg max megintenek hogy ne is tervezzek semmit! Ó, ez mennyiszer van.
2023. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
a feleseged eleg tapintatlan es hideg no. ha arra jo voltal hogy gyereke legyen toled akkor miert kepes igy banni veled? ezek szerint spermadonornak hasznalt meg a jo fizetesedet is ertekeli csak teged es a SZEMELYISEGEDET NEM. kivancsi lennek miert maradsz vele, gondolom a gyerek miatt. talan kicsit erelyesebben feltehetned ezt a kerdest neki hogy amikor a gyereket megcsinaltad neki miert nem voltak a kulsod ellen ilyen kifogasai? egyaltalan amikor osszehazasodtatok ezek a dolgok tisztazva voltak?
ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a világon senki sem, olyan mint egy gép. Fut rajta a program, ennyi.
ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!