Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki beszélget velem nap mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki beszélget velem nap mint nap, de azt mondja nem akar párkapcsolatot, az tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó.

Mármint ha nem akar ismerkedni akkor miért beszél velem?


2023. febr. 22. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, nincs más társasága, bír, mint havert.
2023. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert benned nem azt látja, hogy potenciális partner lehetnél, csak unazkozik vagy kedvelo a társaságod.
2023. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Csípi a fejed, a stílusod, magányos, és még sorolhatnám. Ha napi szinten beszélget veled, kötődik hozzád. Kérdés, ki kezdeményez? Minden nap Te, vagy ha Te nem, akkor Ő? Utóbbi esetben érez valamit irántad. Fél bevallani, sajnos még saját magának is.
2023. febr. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy működik ez, mint nálatok. Ha azt mondja, nem akar kapcsolatot, akkor veled nem akar kapcsolatot, mert nem érez irantad úgy.
2023. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, és olyan ember társaságára vágyik amit a közvetlen környezetében nem kap vagy nem talál meg.
2023. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális emberek nem csak olyanokkal állnak szóba akivel szexelnének…
2023. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Meg nem erett arra a szintre , hogy a ferfiak tobbsege nem akar baratsagot egy notol, ahogy a nok jelentos resze sem a ferfiaktol.
2023. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem kell barátnak lenni ahhoz, hogy beszélgess valakivel szerintem.
2023. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nőként beszélgettem hómapokig így egy sráccal..

Semmit nem akartam,de annyira jól megértett mindig,ahogy a környezetemben senki sem..benne megismertem egy lelki társat,de ennyi.

Simán lehet ilyen.

2023. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!