Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ideális esetben a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális esetben a férfi megteremti az anyagi feltételeket, a nő pedig a háztartást vezeti, gyerekekkel foglalkozik? Ez még mindig vonzó egy nő számára, ha a férfi olyan erővel bír, hogy képes eltartani az egész családot?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 05:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
56 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
57%
Ez ALAP!!! legalabbis abban a két évben alap, amig én otthon vagyok a gyerekkel!
2023. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
74%

Illetve vonzó még a nő számára, ha érzi, hogy magas érzelmi intelligenciával rendelkezik a férfi. Szereti az állatokat, gyerekeket, láthatóan hatnak rá az érzelmek. Ebből tudható, milyen apa lenne.

Ez is alap, sokan elfelejtik.

2023. jún. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban mindketten gyereket akarnak, akkor ezt meg is kell teremteni akkor általában amíg a gyerek ovis nem lesz a férfinek ezt tudnia kell teljesíteni.


Vagy ne akarjon gyereket.

2023. jún. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
77%

Rabszolgasag otthonra bezarva?? Kosz nem.

Nem ezert tanultam es kepzem magam a mai napig. N

2023. jún. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
94%
Ma már más minták is vannak, főleg Covid óta. Én is, munkahelyemen mások is 2-3 hónapos baba mellől már home officeban dolgoztunk nőként részmunkaidőben. Jó volt anyagilag, nekem agymunka a sok pelus mellett öröm, apának segítség a tudat, hogy az a pénz is van. Zsinórban kettőt szültem így. Ovi alatt home office lesz, csak majd már nagyobb óraszámban.
2023. jún. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Ez messze van a rabszolgaság fogalmától azért.
2023. jún. 23. 06:45
 7/75 A kérdező kommentje:
Azok a nők, akiknek ez nem jöhet szóba, ők tulajdonképpen férfi szerepre vágynak az életben? Úgy akarnak élni, mint egy férfi? Nyilván női dolgokkal, tehát nem sörözni megy a barátnőivel, hanem mondjuk koktélozni? Az miért jobb, ha a nő nem nő lesz, hanem férfi?
2023. jún. 23. 06:47
 8/75 anonim ***** válasza:
29%
Ideális esetben ez a felállás az alap.Sokkal jobb, mint hogy 50-50 felezgetnek, mert a faszi arra sem képes, hogy pénzt keressen, rosszabb esetben még a nőnek kell anyagilag kisegíteni, emellett otthon sem csinál semmit, csak fetreng, mint egy here.
2023. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
98%
Hol férfi szerep, hogy dolgozok és vannak barátaim, hobbim?. A férjem meg ugyan úgy neveli a gyereket és kiveszi a részét a háztartásból, mert mindkettő közös. A gyerek és a háztartás is. Ettől még ő férfi, én meg nő. De a gyereknek is kell az apja, a házban is ugyan úgy "koszol", természetes neki, hogy takarít is. Az meg, hogy valakinek van munkahelye egy alap dolog. Ráadásul bármikor történhet bármi, ami miatt igen is jól jön a másik fizetés, nem akkor kell kapkodni, hogy mi lesz a gyerekkel meg honnan lesz pénz.
2023. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

Az hogy pénzt keresel munkával nőként, egy maszkulin dolog önmagában. Tudom, ez egy elképzelhetetlen gondolat Európában és Nyugaton, de ez csak kb 100 éve (még annyi sincs) van így. Előtte te ilyet nem hallottál, hogy a nő tartja el a családot, akár csak részben.

A világ nagyobb részén egyébként még mindig a hagyományos felállás van. És azt hiszem ez így volt jól régen, ennek az egész nemek közötti szerepcserére nem lett volna szükség.

2023. jún. 23. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!