Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjként, és a gyerek apjaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjként, és a gyerek apjaként, jogom van ennek ellenállni?

Figyelt kérdés
A feleségem a közös ágyunkban szeretné altatni a 3 hónapos gyerekünket. Én viszont semmiképp nem szeretném ezt. Eddig is rendszeresen felkeltem én is, ha felébredt éjszak, és visszaaltattam. Mindent megtettem, hogy neki könnyebb legyen. Erre ezt kapom, hogy berántgatná közénk a gyereket. Miért akkora bűn, hogy kényelmes ágyban akarok aludni?

#alvás #Gyerekkel való alvás #Ágyban altatott gyerek #Feleség a gyerekkel alszik
2023. jún. 24. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Jogod van. Aztán majd meglátod, hogy mire mész vele.
2023. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Véleményem szerint amit a feleséged akar az nem jó irány.


Ha többet kell kelni a gyerekhez, akkor vagy átvészelitek ezt az időszakot, vagy vigyetek egy matracot a gyerekszobába. A gyerek aludjon a saját helyén! Nem beszélve arról, hogy ha magatok közé engednéd a gyereket, akkor az kiváló fogamzásgátlóként fog működni. Csak azért mert van gyerek nem kell mindent feláldozni.


Már látom, hogy ezért jól leleszek pontozva.

2023. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Az ujszülöttek is simán elalszanak a kiságyukban (meg kell is mert légzésfigyelő van alattuk)de sok szülő kialakitja a gyerekben hogy szülői ágyhoz szoktatja inkább meg ne tudjon önálloan elaludni, aztán a gyerek sínyli meg amikor borítják a szokásait, amikor a szülő nem engedi meg.

Nem nevel következetesen.

Senki nem születik úgy hogy szulői ágyban tudna csak aludni.

De sokan elcseszik.

2023. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha az ilyen dolgok nincsenek előre tisztázva, abból jöhet a konfliktus ahogy nálad is. Az alvás nálam is szent dolog, ezt mindig el is szoktam mondani, így nálam se jöhetne szóba, hogy a baba ott aludjon. Ha a gyerek rosszat álmodik, vagy beteg, akkor oké hogy a szülőkhöz megy, egyéb esetben az a tiszta ha megvan a külön helye, és ha már piciben megszokja hogy a szülőkkel alszik, annál nehezebb lesz az önálló alvásra szoktatni.


Legjobb barátoméknál 2 gyerek van, nem volt külön babaágyuk se, velük aludt mindegyik gyerek. Most 11 éves a nagyobb és valahol 4-5 körül a kisebb gyerek, és konkrétan az egyikük a hálóban másikuk a kinyitható kanapén szokott aludni 1-1 gyerekkel (nem helyhiány miatt, mivel van külön szoba mindkét gyereknek)... Hát lehet az én felfogásommal van a gond, de nálam egy házasságban a házastársak legyenek egy ágyban, nem a gyerek...

2023. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetne, hogy egy időre átviszitek a kiságyat a hálótokba?
2023. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdezem, de most sincs messze, egymás melletti szobák.
2023. jún. 24. 08:39
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem jó, ha egy ágyban alszik veletek, sőt, ha van rá lehetőség, akkor egy szobában sem.

Törvény nem tiltja, tehát ilyen értelemben jogod nincs, csak megbeszélni tudnátok.

2023. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Miből gondolod, hogy neked több jogod van, mint a feleségednek, a gyerek anyjának, ÉS a gyerekeknek?

Azt eldöntheted, hogy neked ez így nem tetszik, aztán alszol a kanapén.


TE minek kelsz fel a babához? Ő enni akar. Az nem segít, ha addig tartod, amíg kimerültségig ordít és bealszik. Ha aludni akarna, akkor aludna. Logikus, nem?


Itt alul lehet lepontozni:

Nálunk is mellettünk aludt a baba, minden gyereknél így oldottuk meg. Ennek is vannak szabályai, például NEM közepen alszik, nincs nagypárna, nincs takaró, stb.

Egyszerűen azért, mert ez így a babának és a mamának is pihentetőbb, apuka meg fel se fog kelni esténként. Komplett irodalma van a dolognak, nem fogom oldalakon át fejtegetni.


Akkor se lesz több szex, ha a feleséged hullafáradt, te is, nézeteltérések vannak a gyereknevelésben, és úgy viselkedsz, mintha neked több jogod meg hatalmad lenne, mert lóg valami a lábad között.

Aki szerint meg csak a nászágyban, este lehet szexelni, azt nagyon komoly meglepetések fogják érni, ha egyszer kamaszodni kezd a gyereke...


Hatalmi harc helyett üljetek le megbeszélni, hogy te miért nem akarod ezt, ő miért akarja, és kössetek kompromisszumot. Ami jelen esetben az lesz, hogy a feleséged és a baba alszik együtt, te meg máshol. Cserébe lesz egy pihentebb feleséged, egy nyugodtabb babád, és te is át tudod aludni az estét. Így esetleg szexhez is lesz kedv és energia.


De erről a magas lóról baromi gyorsan le kell szállni, ha nem azon akarsz lovagolni pár hónappal később, hogy a láthatáshoz hogy van jogod apaként.

2023. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet egyszerubb odafordulni, megetetni, nem kell felkelni, lampat kapcsolni stb es aztán lehet a feleseged is pihentetobben aludna, mert nem esik at a holtponton azzal, hogy felkel
2023. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
A kiságy egyik oldalan a racsot leveszitek, odaállitjatok az ag-hoz a feleseged oldalán és rögzítitek. Két gyereket altattam így 2 éves korukig, tök jól működött es senkinek nem volt kenyelmetlen.
2023. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!