Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy korábban nem akartatok házasodni és mégis megházasodtatok?

Figyelt kérdés

Van párom, a kapcsolatunk elején letisztáztuk a házasság témakörét. Az utóbbi időben vágyom rá, hogy a felesége legyek, pedig abszolút nem tartottam fontos értéknek a házasságot. Nem a pénz érdekel, nekem elég lenne a polgári esküvő is, csak szívesen lennék a felesége, mert egy következő elköteleződési szintnek gondolom és jól esik erre gondolni. El fog ez múlni? Azzal tisztában vagyok, hogy nem életbiztosítás és a házasság nem azt jelenti, hogy örökre együtt leszünk. Mivel a párommal már az elején letisztáztuk félek ezzel elrontok mindent, de mellette kialakult bennem ez a vágy.


Az érdekelne, hogy voltatok-e már hasonló helyzetben és hogyan éltétek meg? Vele is beszélni fogok erről mielőtt valaki ezt írná!


2023. jún. 27. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Fordítva csak.

Én komolyan gondoltam, házasság, család, a másik csak húzta az agyam, és kaocsolatban ahogy egyre jobban megismertem, inkább menekülőre fogtam.

Ebben a státiduamban rendszerint megkérik a kezem, de ekkor már késő. Egyértelműen nem akarok szenvedni.

2023. jún. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ja... Sose akartam de kb muszaj volt egy ido utan... Gyerek stb szempontbol az eleted ezerszer komplikaltabb hanem
2023. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Sógorom 14 év után gondolta meg magát és kérte meg a kezét nővéremnek, addigra már volt 2 gyerekük is. Jó pár éve nem volt csesztetve vele, egyszer csak azt mondta, hogy mostmár szeretné.
2023. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

félek ezzel elrontok mindent,


Mit rontasz el? Hogy elmondod, mire vágysz? Eddig se vett el, max ezután se fog.

Nőként miért tesztek úgy, mintha a házasság és a komplett életetek tőletek teljesen független lenne, egy kegy, amit a hapsi gyakorol felétek? Miért nem lehet megbeszélni, hogy figyelj, átgondoltam, én örülnék, ha összeházasodnánk. Mi történik? Leszakad a plafon?

2023. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

#3: 14 ev es 2 gyerek utan gyakorlatilag mar mindegy, nem?

Sogorom 7 ev es 3 gyerek utan fogja elvenni a parjat nyaron, szepek lesznek es jol fogjuk erezni magunkat, de szerintem ennyi ido es plane gyerek utan mar csak formasag. Nem olyan mint gyerek nelkul.

2023. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jó ha tisztázzátok, ahogy írtad is, hátha ő is gondolt rá, csak nem említi mert hogy korábban beszéltetek róla.

Én nem voltam így , mindig éreztem, hogy ha megtalálom életem szerelmét, nem csak a barátnője, hanem a felesége szeretnék lenni, nem túl sok idő utàn.

Az exeim közül egyikkel sem éreztem ezt. A férjemnél màr az elején éreztem:) 1,5 év után hàzasodtunk.

2023. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak a Brexit miatt.
dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, meg is bántam. Maradtam volna hű a gondolatomhoz.
dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!