Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastárs felek között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastárs felek között, melyik félnek illik a szexet kezdeményezni? Feleségnek? Férjnek? Gondolok itt közép és idős házaspárokra is.

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 10:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ott nemm illendőség kérdése.

Mind két fél kezdeményezhet.

Nálunk így működik, és jól.

2023. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Negyvenesek vagyunk. A házasságunkat alapvetően nem illemszabályok működtetik. Az kezdeményez, aki kedvet kap a másikhoz.
2023. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
23%
Változó! Visszautasítani nem jó dolognak tartom a kezdeményezést, az már gyanúkat is felvethet. Én 81 éves vagyok, feleségem 79 éves. 60 éves házasok leszünk, de még nálunk is változó a kezdeményezés. Még heti egy egy szex elmegy, igaz mi vezető pozicióban dolgoztunk életünkbe, fizikai munkát soha nem végeztünk, csak most ami már ennyi idősen bizony munkának számít a szex, de az kell mert kutya jó élvezés. Ezért csináljuk!
2023. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem illem kérdése, akárhány évesek is. Az kezdeményez, akinek előbb eszébe jut.
2023. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Minek kezdeményezzek? Úgy is tudom a válaszokat: ma ne, ma fáradt vagyok, megjött, stresszes vagyok stb. Aztán azt is látom hogy úgy alakítja a dolgokat, hogy még csak eszembe se jusson próbálkozni: a gyereket maga mellett altatja, gyorsan 8 órakor elmennek aludni, de már 7-kor ásítozik. Ha pikáns témát hozok fel, idegesen témát vált. Ha hozzáérek megjegyzi hogy ne is reménykedjek. Ha este lezuhanyzok, megborotválkozom a fejemhez veri hogy micsoda átlátszó vagyok, biztos csak a szexre hajtok. Ha valami isteni csoda folytán még is van valami, akkor meg csak fekszik mint egy darab fa, meg sem mozdul. Ezt most tényleg így kell érteni, mintha egy oszlop feküdne az ágyban. Semmi vágy, semmi mozdulat. Persze 3 perc után abba is hagyom, még csak fel sem áll, tök megalázó. Ő meg fordul egyet, és alszik.
2023. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem illem kérdése. Mi mindketten szoktunk kezdeményezni, kb egyenlő arányban, de nem vezetek róla listát.😂37/N ( 13 éve együtt)
2023. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

5. Ilyennel minek csináltál gyereket? Ordít hogy nem lesz egy boldog kapcsolat. nem akar szexelni. Vagy csak veled nem...

Rég elválhattál volna és kereshetnél normális párt.

2023. jún. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
7. Semmi kedvem újra nőt keresni. Főleg ami ma megy a világban, az egy moslék. Külsőre sem vagyok egy maszkulin állat. 48 évesen teljesen, sőt nagyon is fiatalos vagyok, lapos kockás has, 182 magas, egyetemi végzettség, jó munka. Nem ez kell a mai nőknek, főleg nem a korosztályomnak. A másik meg az, hogy elég sokmindent elértem, ezt meg nem hagyom veszni, nem dobom a kukába. Ezt az életet párkapcsolatilag, szexuálisan elbuktam. Elengedtem már a dolgot. Igen, a korosztályomban lévő nőknek sem a szex már a fő célja, változó kor, meg itt már a többség elhagyta magát. Mint írtam sportos vagyok, gyors, fürge, dinamikus. Ilyen nő a 40-es korosztályban szinte nem is létezik, vagy ha igen, az értékük felbecsülhetetlen. 200 évre előre sorokban állnak a jobbnál jobb, tehetősebbnél tehetősebb férfiak a lábuk előtt. Én már nem versenyzek, nem fogok beállni a sor végére hogy majd talán valaki észrevesz, majd talán valaki méltóztatik viszonozni a köszönésemet. Sajnos, nagyon sajnos az ízlésemen sem tudok változtatni, a nők többsége nem vonz, ez van. Egyáltalán nem tudom vonzónak tartani a súlyfelesleget. Ugyanígy vagyok a többi belső dologgal is. Kizárólag csak annyit várok el, amennyit én is adok. Magammal szemben is mindig tartottam a szintet és a korlátokat. Ha ezt összeadod, beláthatod hogy a társkereső piac már nem nekem való, nem is hiszek benne.
2023. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

sportos vagyok, gyors, fürge, dinamikus. Ilyen nő a 40-es korosztályban szinte nem is létezik

Azért ez erős túlzás. Bár férfiban is kevés ebben a korosztályban a te kategóriádból. Hosszú évekig voltam egyedül 40+-osan, mire megismerkedtem a most már férjemmel. Örülök neki, hogy 13 év után otthagyta a tiédhez hasonlatos exnőjét, így kölcsönösen boldoggá tudjuk tenni egymást az elkövetkezendő néhány évtizedre.

2023. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

9. Örülök hogy neked összejött, legyetek boldogok sokáig! Viszont azt ne felejtsd hogy te vagy a nő, és ebből a pozícióból sokkal de sokkal könnyebb dolgod van. Mint nő óriási lehetőséged van válogatni, addig nekem mint férfinek egyáltalán nincs. Egy nem is csinos, csak egy picit csinosabb mint az átlag nő, és ha véletlenül még vékony is, az közönséges férfinek már elérhetetlen. Tapasztalatból mondom, van pár nő ismerősöm akik csak szimplán vékonyak, olyan partikat fogtak ki hogy az nem egyszerű. Sorokban álltak előttük a férfiak, tehetősek, gazdagok, simán felajánlották nekik hogy a térképen bökjenek rá egy pontra, oda viszi el nyaralni, autót vesz neki, tejben-vajban füröszti. Aztán fura módon ilyen is lett nekik a következő párjuk. Én sosem fogok egynőnek a pénzemmel kérkedni, sőt sosem fogok ilyen dolgokat felajánlani. Nem fogom évente 5X wellnessre vinni, nem fogom hetente puccos étterembe vinni. Nekem ez nem párkapcsolat hogy a pénzemért dugjon velem egy nő, aztán játsszuk el a nagy párkapcsolatosdit. 40 felett is kő keményen, ha nem jobban mint 40 alatt az egzisztencia dominál a férfiaknál női szemmel. Emellett ugyanúgy van szemük a nőknek, a tagbaszakadt, erős, barna férfi az ideál. Látom. Én mivel nem vagyok 120kg tagbaszakadt emberállat, így máris elvesztettem a nők 80-85%-át. Nem szórom a pénz, így a maradék is kiesett. Hol beszélhetünk ismerkedésről, amikor az online kizárólag a külsőről szól, majd a beszélgetések egyből rátérnek a ki is vagy témára. Ha érted mire gondolok.


Ja, pótapuka sem szeretnék lenni, mármint az igazi balek, aki más gyerekét neveli fel. Tudom, vannak nők szép számmal akik a gazdasági nehézségek elől menekülve próbálnak férfit találni. Ha nincs ló jó a szamár is... na ebbe meg pláne nem mennék bele. Nos, akkor ki maradt?


Ha nő lennék én sem hezitálnék. Emellett komoly munkát végzek, időm sem sok lenne ismerkedni, ráadásul nekem a család sem hobbi, odafigyelek rájuk. A létező legelcseszettebb tulajdonságokból lettem összerakva, ami egyáltalán nem kompatibilis a 21. század szemléletmódjával. Mivel sosem léptem félre, adok a szavamra, kitartó vagyok és céltudatos. Nem cseszem el a pénzt a családtól, nincs káros szenvedélyem, nem járok el inni a haverokkal. Még a hobbim is komoly fejlesztői munka. Ja nem is vagyok unalmas könyvmoly, motorozok, teszek-veszek... ;) Egyébként meg nem találom a helyem.

2023. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!