Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik egy lánynak elkérni az elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Egy táncsuliba megismerkedtem egy szimpatikus lánnyal. Én kezdeményeztem a beszélgetést és ő is érdeklődött utána, hogy mióta járok mit csinálok meg stb. Jól el is beszélgettünk természetesen, csak nem akartam nyomulós lenni, de majd úgy is fogunk még találkozni. Mellesleg eléggé mosolygós tekintettel nézett rám meg én is rá :D Így tettünk is utalgatásokat egymásnak, hogy nincs neki se meg nekem se senkije akivel lehetne menni ide meg oda stb. Majd azon gondolkodom, hogy köv alkalommal el kellene kérnem az FB elérhetőségét.

2019. okt. 14. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
bármikor ha úgy érzed
2019. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérd el, mert kölcsönös a szimpátia nálatok. :)
2019. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!