Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 31 éves vagyok házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves vagyok házasságban élek, férjem 35 éves. Jól élünk, megértjük egymást,egy szerintem nem szép problémával. A férjem ha itthon van, mindig tapogat fogdos, ruháim alá benyúl. Ezek megengedhetők házasságon belül?

Figyelt kérdés
Ha főzök, kijön a konyhába a lábam közé nyúlkál, fogdossa a melleimet, csókolgat stb.Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ez normális dolog házasságban?
2023. jún. 29. 15:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem normális, règ le is szoktattam erről a fèrjemet
2023. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked a dolog, akkor miért született meg a kérdés?
2023. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
12%

Most ennyire prűd vagy ?

Vagy ez a humor kategóriába akart menni?

Szóval "nem szép probléma", hogy a saját férjed otthon nálatok a négy fal között kimutatja, hogy szeret, szereti a testedet, hogy kíván, hogy tetszel neki. És ez nem minden.. ráadásul csókolgat. Felháborító!!!

Szerintem ez egy házasságban abszolút elfogadhatatlan hisz az emberek nem azért házasodnak mert többek között szeretik és kívánják egymást és ezt azért szeretik kimutatni is a szeretett párjuk felé ill. ha a párjuk is viszont szereti akkor általában ez tetszik is neki. A helyedben nem lennék olyannal aki szeret és kíván, válj el. Neked elég egy barát vagy rokon is, beszélgetni azzal is lehet.

2023. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%
A konyhában NEM nyúlhat hozzám, ez alapszabály, mert nincs kedvem szétvágni a kezem, amúgy nem zavar.
2023. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nincs kedved hozza akkor rohadtul nem normális
2023. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
82%

Az apám csinálta ezt az anyámmal, az én és a bátyám szeme láttára. Igaz, ő "csak" megcsöcsörészte, de a mai mapig hányingerem van tőle, ha eszembe jut. Nem tudom felfogni, hogy ezt miért nem lehetett a hálószobában csinálni, ahol csak ketten vannak, a gyerekeik nélkül. Szóval nem, nem normális, hogy egy semmiféle önkontrollal nem rendelkező ember a saját kénye-kedve szerint, a saját önző kielégülése végett a létező legprosztóbb módon fejezi ki, hogy éppen rájött a kangörcs.

Bocs, ha bő lére eresztettem, a férjed viselkedése igazából 3 szóban összefoglalható:


primitív szexuális kultúra.

2023. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engedi a feleségem , de még a négy fal között sem. Szóval szépen le is szoktatott róla, sőt kijelentette ha szexuálisan közelednék felé, akkor feljelent. Lehet trollkodásnak hangzik, de nem az! Mivel az a saját teste, semmi közöm hozzá, és a szex az a férfiak hányingerkeltő feljebb valóságának a megnyilvánulása. Most erre mit lépjek? Gyűlöli a nőket is, akik hagyják magukat megalázni.
2023. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
#27 Ha ez igaz, miért is vetted el...?
2023. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok

"A másikkal is előfordul-e..." kérdésre. Igen, mi pl. szeretünk spontán kezdeményezni egymásnál. Van, hogy Ő érint meg ÚGY, de sokszor van ám olyan is, hogy én. Ez természetesen, mert imádunk egymással együtt lenni. De persze ehhez mindketten kellünk!!!

2023. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
91%
27. Örültem hogy végre valaki szóba áll velem. Esélyem sem volt sosem válogatni.
2023. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!