Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 31 éves vagyok házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves vagyok házasságban élek, férjem 35 éves. Jól élünk, megértjük egymást,egy szerintem nem szép problémával. A férjem ha itthon van, mindig tapogat fogdos, ruháim alá benyúl. Ezek megengedhetők házasságon belül?

Figyelt kérdés
Ha főzök, kijön a konyhába a lábam közé nyúlkál, fogdossa a melleimet, csókolgat stb.Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ez normális dolog házasságban?
2023. jún. 29. 15:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

#30 Na ne már! Hát annál amit leírtál, még az egyedüllét is jobb!

#9 #28 #29 vagyok

2023. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
20%
31. Nem akartam magányosan meghalni, az ember társas lény. A magány 40 felett meg igen csak gyilkos.
2023. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid sincsenek?
2023. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
49%
Az nem ugyanaz.
2023. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

Ez amit itt irtok néhányan az nem kapcsolat hanem társas magány. Még akkor is ha nem vagytok hajlandóak elismerni. Egy olyan férfi minek egy nőnek akitől a frász is kirázza ha hozzáér? Csak azért, hogy eltartson? Mert ha valakit nem kell eltartani, meg tudja magának teremteni ami kell anyagilag, mosni , főzni tud akkor minek egy olyan valaki akit ki nem állhat? Hogy a "konyhában nem érhet hozzám" és társai nagyon szánalmasnak. Bárhol és bármikor hozzáérek a barátnőmhöz és láss csodát, imádja. Persze nem az operában vagy társaságban fogom őt fogdosni és nem is olyankor amikor esetleg veszélyes pl. késsel a kezében de azért otthon a négy fal között, nehogy már..

Mondjuk a férfiakat sem értem akik egy ilyen nőt eltartanak mert ennél tuti jobb egyedül. Minek a szex és izgalom nélküli élethez egy hazisárkány? Hogy mindenbe belepofázzon, költse a pénzem közben meg egy senki legyek számára? Na persze. Vagy én mennék vagy ő ez biztos. Efféle kompromisszum nincs és nem volt soha, voltam egyedül évekig két komoly kapcsolat közt, tudom miről beszélek.

2023. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
85%
#35 ez a random ide nyúlok oda nyúlok, alányúlok, markolászok, nyomorgatok, csöcsörészek szánalomnak az égvilágon semmi köze nincs a szexhez és az izgatáshoz, a szerelemhez meg végképp nem. Nem izgató, nem érzéki érintés, csak primitív. A 'zenyém, hát alányúlok, megcsöcsörészem amikor kedvem szottyan, de különösen akkor ha a helyzet nem is adja, azaz el is van foglalva valamivel. Azzal egyenértékű mint amikor a kan kutya körbehugyozza a territóriumát. Lehangoló.
2023. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
#36 neked biztos, na meg ahogy leírod az is.. ebben igazad van, csak épp én és a párom nem épp ilyen forgatókönyv szerint képzeljük el. De attól még igenis hozzányúlok otthon bármikor és valahogy nekünk nem igy jön le. Szóval ha nektek igen akkor a pasidban na meg benned is baj van. Persze lehet, hogy neked a szex csupán éjjel, sötétben, és kizárólag gyereknemzési szándékkal kivitelezhető de mások ezt meg tudják élni másképp is. Szóval nem magában abban van a hiba, hogy hozzád ér hanem abban ahogyan és ahogy ti viszonyultok a dologhoz.
2023. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
23%

#35-37 nagyon vakon vagy. Nem egymáshoz érni, szeretgetni primitív, hanem random markolászni meg csöcsörészni, alányúlni. Erről szólt a kérdés.

De mit akarok megértetni olyannal aki rögtön az eltartással jön, hol élsz te incike, melyik században? Nem kell eltartani a nőt, de ha eltartanád az sem lenne ok a tahóságra és a tárgyként kezelésére.

2023. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!