Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszabb házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb házasságban élő férfiak (10+) ti szeretitek a feleségetek? Csak szeretitek vagy még szerelemmel? Vagy csak benne maradtok a házasságban az mindegy hogy a megszokás vagy a gyerek miatt...

Figyelt kérdés

15 éves vagyunk házasok.

Mondja, hogy szeret engem, de én nem érzem. Boldogtalan vagyok, de közben jó ember.

Lehet, hogy ő máshogy látja vagy ő is boldogtalan?

Közben sokan mondják, hogy sokkal szerelmesebbek és boldogabbak, mint a kapcsolat elején...



2023. júl. 24. 08:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2023. júl. 24. 19:39
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindketten szerelemmel szeretjük egymást. 13+ éve együtt, idén 12 éves házasok is vagyunk. Egyikünk sem értette soha azt a bizonyos " szerelem elmúlik pár év után" dumát, amit páran hangoztatnak. Az ilyenek sose voltak igazán szerelmesek, maximum fellángolást érezhettek, azért múlt el.

Tiszta szívből Szeretjük egymást, ezért vagyunk együtt, nem megszokásból. Gyerek miatt pláne nem maradnánk együtt mivel nincs, mert egyikünk sem akar. Soha nem is terveztük.

34F, 37/N

2023. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
Hat, akkor nyomatekositani kell fele, hogy boldogtalan vagy, es vagy osszekapjatok magatokat, vagy elvalsz tole, mert ezt nem akarod eleted vegeig folytatni. Ha erre sem reagal megfeleloen, nem indul be a valsagmechanizmus, akkor mar biztosan tudni fogod, hogy tiszta viz van a poharban.
2023. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!