Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszabb házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb házasságban élő férfiak (10+) ti szeretitek a feleségetek? Csak szeretitek vagy még szerelemmel? Vagy csak benne maradtok a házasságban az mindegy hogy a megszokás vagy a gyerek miatt...

Figyelt kérdés

15 éves vagyunk házasok.

Mondja, hogy szeret engem, de én nem érzem. Boldogtalan vagyok, de közben jó ember.

Lehet, hogy ő máshogy látja vagy ő is boldogtalan?

Közben sokan mondják, hogy sokkal szerelmesebbek és boldogabbak, mint a kapcsolat elején...



2023. júl. 24. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Több évtized házasság után is szeretem.
2023. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ferfikent megfogalmazodna benne, hogy boldogtalan, akkor kilepne. Neked a langyos viz mar hideg, amig o meg elvan. Menjetek megint randizni, hazassagban is szabad, sot szinte kotelezo.
2023. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
11 évnél tartunk, egyre jobban szeretem. Ebben rengeteg munka van mindkettőnk részéről, én úgy látom, hogy ez lep meg sokakat, mikor magától nem marad rózsaszín és izgalmas a dolog.
2023. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1,3


Érdemes lenne erről tanácsokat adni az itteni embernek. Sokan nem így vannak, ahogy olvasom. :(


2 is nagyon jókat írt!

2023. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Eljárunk randizni, de havi 1-szer kb.

De sokszor ilyenkor is fáradt, amikor lenne lehetőség elmenni

2023. júl. 24. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Férfi vagy nő vagy? Melyik fél fáradt?
2023. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanuld meg, ha egy ferfi mindig faradt, akkor ott baj van a kapcsolattal. Valahol olvastam, hogy a ferfiak 80%-a ezt sose mondja ki, helyette a tudatalattija kenyszeressn "menekul". Tuloraba, maganyos hobbiba, henyelesbe. Ha ezt tapasztalod, akkor o sem erzi jol magat, de nem tudja kimondani, nincs is tudataban, nem fer hozza az erzelmeihez.
2023. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mendy98 ***** válasza:
100%

Ha mindig fáradt akkor nála sem oké minden a kapcsolatban.

Találjátok ki több közös programot, akár otthon is.

Beszélgessetek, szextársas, a szexet is lendítsétek fel.

Új szexi ruhák, eszközök.

Közös hobbi.

Nevessetek együtt sokat.


Egy kapcsolatért folyamatosan tenni kell, házasság után is. A tüzet táplálni kell.

2023. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de vettem konvert jegyet és nem jött el. Egyedül mentem.

A szexuális életünket igyekszem feldobni, de nem olyan könnyű

2023. júl. 24. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
9. No vagy férfi vagy? Nem válaszoltal :(
2023. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!