Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőm nős férfivel kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nős férfivel kezdett ki, a pasi el is hagyta a családját miatta. Amikor megjegyeztem neki, hogy ne vegye el a családjától, az volt rá a válasza, hogy "na és, kit érdekel a családja? " Csak én vagyok ezen felháborodva mert szerintem undorító?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Majd lesz meglepi, hogyha őt is elhagyja majd egy fiatalabbért, szebbért. Ha a pasi elhagyta a családját ő érte, miből gondolja, hogy őt nem fogja?
2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Le leszek pontozva, de mindegy, azt lehet „elvenni a családjától”, aki maga is akarja. A pasi meg így legalább nem kettős életet él a továbbiakban.
2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen felháborodni, őt nem fogja érdekelni, hogy te mit háborogsz. Örülj, hogy megmutatta milyen ember valójában és ne foglalkozz vele többet.
2023. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Remek alkalom felulvizsgalni, hogy fenn akarod-e tartani egy ilyen ertekrendu emberrel a baratsagot. Nalam eleg eros erkolcsi elvaras van a kornyezetemben elokre, egy ilyen pont eleg lenne, hogy repuljon az illeto. Az eletben nem ereznem jol magam egy ilyennel. Madarat tollarol, szoktak volt mondani.
2023. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Minek ellenség ha ilyen barátaid vannak. 😑
2023. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Erosebb kutya b.szik.

Sokan élnek farkastörvények szerint :D

2023. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Na és kit érdekel a családja beszélsz elég gonosz jellemzése vall.Megérdemlik egymást.Remélem a feleség megtudja és új életet kezd.
2023. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kései Sirató ***** válasza:
84%

#8 a feleséget már elhagyta ez a férfi.


Azért valljuk be, ez nem annyira ritka jelenség, hogy valaki házasként beleszeret másba.

2023. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
örülök, hogy sokan így gondolják, ahogyan én. Ezek után mellőzőm is a barátságunkat, nem kell ilyen barátnő. Nekem ez nem fér bele az értékrendembe és soha nem tennék ilyet én miattam ne menjen szét egy család. tudom, a férfi is hibás, de a nő volt az erőszakos és ő kezdett ki nős férfivel.
2023. júl. 27. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!