Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lehet egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy nő hosszútávon boldog olyan férfi mellett, akibe nem szerelmes, de megértik egymást és a pasi egy birka természetű, rendes ember?

Figyelt kérdés

Voltam már házas, szerelemből, ami válással végződött. Egy éve megismerkedtem egy férfival, aki a volt férjem szöges ellentéte. Nyugodt, kedves, megértő, kicsit magának való pasi, de nagyon jó vele beszélgetni és a szex sem rossz, de egyszerűen nincs szikra. A részemről. Ő odáig van értem. És már meg is kérdezett arról, ugyan nem lánykérés formájában, hogy mik a szándékaim? Ő feleségre, családra vágyik. Ha jobban belegondolok, én is egy kiegyensúlyozott családi életre vágyok. (Nem született gyerek az előző házasságomból, nem akartuk, de azóta változtam). Ez a pasi tökéletes apa alapanyag, kedves, megértő és szeretem is, mint embert. Csak nincs szikra. Lehetek így boldog ha hozzámegyek?

Tudom, most azt fogjátok mondani, hogy nem, mert akkor nem írnék erről kérdés. Pedig hozzá szeretnék menni. Csak félek, hogy így kihagyom a “tündérmesebeli” szerelmet. Létezik az egyáltalán?

Nem vagyok már kislány. 36 éves vagyok. Az előző férjhez szerelemből mentem, mégis nagyon elmérgesedett a viszonyunk.


2022. okt. 1. 20:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%

Igen sok ilyen van.


a pasi 20-30 évvel idősebb, szottyadt golyók és farok, löttyedtebb bőr, prosztata gondok , de általában mocskosul gazdagok.


ha nincsenek gyerekei nem lesz gondod az életben

2022. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%

Kicsit olvasd át még egyszer miket írkáltál, aztán nézz magadba. Fel sem merül benned az, hogy mit okozol a másiknak, hogyan használod ki, nézed le, nézed hülyének. Csak annyi a lényeg, hogy te boldog leszel-e.


Önző, szrházi ember az ilyen. 36 évesen meg tündérmesékről ábrándozni több mint nevetséges már.

2022. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Egyes, itt marhára nem erről van szó. 3 évvel idősebb nálam.


Kettes, magamba néztem, nem csak a saját boldogságom érdekel, pont ezért gondolkozok ezen.

2022. okt. 1. 20:23
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom a figyelmedbe ezt a korábbi kérdést, ahol az egyik válaszoló gyönyörűen kifejtette, hogy mi a helyzet a valódi szerelemmel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Szikráról beszélsz... Amúgy nekem csak megfáradt számításnak jön le az igényed a pasi felé.

2022. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amit a kérdező is leírt. Köztünk megvan az összhang, csak nincs meg az a villámcsapás szerű érzés. De talán pont arról kéne letennem. Mert akár boldogok is lehetnénk, mert kedvelem, szeretem.
2022. okt. 1. 20:29
 6/32 anonim ***** válasza:
5%
A villámcsapás, az ösztöni szint, köze nincs a szerelemhez. Vagy akkor valaki egyszer ezt nagyon félreértelmezte.
2022. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
#5 olvasd el a második választ annál a kérdésnél...
2022. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról van szó, hogy őszintén szereted, csak nem érzed azt a lángoló szenvedélyes szerelmet, viszont boldog vagy vele és el tudod képzelni, hogy vele legyél életed végéig egy nyugodt, kiegyesúlyozott kapcsolatban és te erre vágysz, elégedett lennél vele, akkor igen. De ez nem mindekinek elég és nekem az jön le a megfogalmazásból, hogy igazából te is többet akarnál, de most itt van ő, végülis kedveled, jól bánik veled, nem rossz ez és ki tudja lenne-e jobb, ezért vagy vele. Ha ő csak megteszi, de nem ilyen életre vágysz és nem is feltétlenül őt akarod, akkor nem leszel mellette sokáig boldog és hiányérzeted lesz.

Nem mondom hogy így van, csak a leírásodból nekem ez jön le. Gondold végig és legyél őszinte magadhoz. Őt akarod vagy csak a vele járó kényelmes életet? Vele akarsz lenni vagy csak félsz, hogy már nem találsz jobbat?

2022. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Egyik rokonom elég menő doki. A 2. neje egy fodrász nő, nála olyan 20 évvel fiatalabb.

Mind a 2 nyíltan megmondja, egymás előtt is, hogy nincs, és nem is volt szerelem köztük. Ők, a szó legnemesebb értelmében "társak".

A férfinek van egy ma is fullos neje, aki tüneményes nő, türelmes, vicces, és okos.

A nő meg élvezi a pasi által nyújtott életet, a pénzzel, nyugalommal, biztonsággal.

És ez tart vagy 1X éve.

2022. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8-Attól nem félek, hogy nem találok jobbat, mert ő elég jó és szerintem nagyon is hálás lehetek azért, hogy megismertem. De közben mégis azt érzem, hogy nem elég szenvedélyes a kapcsolatunk.

Kedves, okos, még jól is néz ki én meg nem értem, hogy mi miatt nem vagyok odáig érte, amikor minden klappol.


9-Itt nem ilyenről van szó. Szerencsére a magam talpán is tökéltesen megállok, a párom (bár még sosem mondtuk ki, hogy kapcsolatban lennénk) meg hasonló anyagi körülményekkel bír, mint én. Nem eltartószemélyzetet látok benne.

2022. okt. 1. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!