Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondanátok a férjeteknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a férjeteknek? Nemtudom említést érdemel-e

Figyelt kérdés

Az ex téma sosem volt valahogy terítéken nálunk.


Én tőle 1 exről tudok, 2ről a facebook-ról. Igazából nem érdekelt sosem.

Én az utolsó kapcsolatomról meséltem neki, mert az a kapcsolat a mai napig kihat az életemre. A többiről (3 vagy 4 ilyen pár hónaois kapcsolatról) nem esett sosem szó.


7éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, 2 gyerekkel. Szoval nem csak ilyen tiniszerelem kategória.


8éve volt egy srác, középsuliból látásból ismertük egymást. Rámírt randizgattunk. Kb max 2 honapig tartott.

Pár randi, pár szex, pár egymásnál alvás. Aztán nem egész 2hónap utan benyögte egyik napról a masikra, hogy részéről ennyi, nem tette túl magát az exén.



Férjem 2 hete kezdett új munkahelyen. 2.nap be kellett ugranom hozzá, akkor szembesültem vele, hogy az említett exemmel együtt dolgozik.

(Az ex nem vett észre, csak én őt).


Azóta ezen gondolkodok. Elmondjam, vagy ne mondjam?


Én sem ismerem a férjem minden szexpartnerét, viszont ha valamelyikkel ilyen sűrű kapcsolatban lennék, szeretnék tudni róla.

Másrészt férjem sokkal lazábban kezeli ezt a témát, ő nem tulajdonítana ennek nagy dolgot.


Ti elmondanátok?


2023. aug. 6. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Nekem is volt/van hasonló, én nem mertem elmondani. Nem tudom mi lett ha volna ha a másik igen. Néha még most is bennem van a félsz amikor üzletelnek. Pedig nagy baj nem lenne, max nem üzletelne vele többet.

Szerintem nálad se lenne gond, csakhát kínos tud lenni

2023. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Az attól függ hogy mekkora az ex farka. Ha nagyobb mint a jelenlegi csávódé és a férjed meglátja a piszoárnál egy közös vizelés alkalmával hogy mekkora anakonda is járt már benned az kisebbségi érzéseket fog szülni benne.
2023. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1!

Én is ettől tartok,hogy az ex említi meg. De aztán az is lehet, igy 8 év távlatából nem is emlékszik rám.

Ha elmondom lehet nem lesz semmi, lehet férjem onnan máshogy néz a srácra. Nekem kinos, az tuti, ahogy irod is.


2!

Pont nem a "farkuk" mérete alapján fogom ezt eldönteni hidd el

2023. aug. 6. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Hááát… nagyon kétélű a dolog. Amúgy mindig az őszinteség híve vagyok de szerintem ez most többet ártana mint használna. Lehet te könnyitenél a lelkeden de ő meg a munkahelyén mindennap azzal szembesülne, a “lyukhaverjával” aki ugye már nem csak a kollegája lesz.

Én mindent elmondok de ezt nem mondanám el.

2023. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Èn elmomdanám.
2023. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
#4 Lyuksógor. Így mondjuk mi férfiak,a teremtés koronái.
2023. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
6- majdnem eltaláltam :D
2023. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Es ha osszehaverkodik az exed a ferjeddel, aztan beszamol neki kettotokrol? Gondolom a ferjed nem orulne, hogy nem toled tudta meg.
2023. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket a nyomi válaszokat! 8 évvel ezelőtti ex.. persze, hogy elmondanám, méghozzá röhögve.
2023. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem: nyilván nem ilyen részletesen h hány szex meg randi volt, max annyit említenék meg valamikor, h az illetővel még sok évvel ezelőtt volt 1-2 randi amiből nem alakult ki semmi komoly.


(Én ismerem a férjem és ő pl kussolna erről nagyokat. Az exes témát o kezeli nehezebben)

2023. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!