Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a helyembe...

Ti elmondanátok a helyembe ezt a férjeteknek vagy nem?

Figyelt kérdés

A férjem kint dolgozik külföldön ideiglenesen mostanában nem épp a legjobb a kapcsolatunk eléggé sok a vita közöttünk féltékeny o is és en is egy kicsit o egy férfira aki mar régóta udvarol nekem írogat, én viszont arra hogy titokban egy netes oldalon női ismerősei lettek úgy hogy véletlenül jöttem csak rá annyira ügyesen eltitkolta a kifogása az volt hogy azért szerezte a neten ezeket

a női ismerősöket mert enis leveleztem egy férfival aki udvarolt nekem. Van egy másik férfi aki régóta udvarol nekem múltkor nagyon egyedül ereztem magam nem tudom mi ütött belem és felhívtam es akartam vele talakozni de aztan meggondoltam magam hogy nem csinálhatok ilyet ilyen hülyeséget hiszen nekem itt a család es férjnél vagyok.Ti elmondanátok-e a férjeteknek ezt az esetet a helyembe vagy inkább nem vegulis nem találkoztam ezzel a ferfival csak akartam nem tudom mi utott belem


2017. dec. 11. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is találkoztál vele, minek mondanád el? Csak fájdalmat okoznál a férjednek. A barátnőiddel beszélj ilyen témákról, ne a férjeddel.
2017. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kedves Dávid ne mond el a férjednek. Inkább nőjetek fel mindketten és próbáljátok meg felnőttek módjára rendbe hozni a házasságotokat.
2017. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Lehet, hogy olyan bizalmatlanságot érnél el, amit már nem lehet visszafordítani.
2017. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Inkább gondold át a házasságod. Aki biztos az érzéseiben, annak meg sem fordul a fejében, hogy mással randizgasson.

Mellesleg ez tök dedós. Oda vissza adjátok az ütéseket? Kölcsön kenyér visszajár? Öntsetek már tiszta vizet a pohárba és ne chattelgessetek másokkal!!!

2017. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

En tuti kiakadnek ha ilyet tudnek meg a felesegemrol.

Eleve nem kellett volna az udvarlod leveleire valaszolni.

Feleségem is kap fb-n leveleket idegen férfiaktól de meg se nyitja öket.

Sot anyosom is mondja h ot is jelolgetik ferfiak facen de ignoralja oket.

2017. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán miért válaszolgatsz ezeknek az udvarlóknak? Nem, ne mondd el, hanem kezdd el rendberakni a házasságodat. Kezdd azzal, hogy megszakítod a kapcsolatot ezekkel az udvarlókkal.
2017. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
"Ha nem tudom nem fáj..."
2017. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Ő mrg biztos hűsèges hozzàd...Kètsègeim vannak.
2017. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
86%
Melegházasság?
2017. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a fiam neve a nick nevem egyébként no vagyok
2017. dec. 11. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!