Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok ezt a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok ezt a férjeteknek a helyembe vagy nem?

Figyelt kérdés
A férjemmel tegnap eléggé csúnyán össze vesztünk.A facebookon közös oldalunk van.De egyszer már készítettünk külön oldalt énis,és ő is.Én vissza jelentkeztem tegnap a régi facebook oldalamra és rá írtam egy fiura. Persze az a fiú nem tudja hogy én ki vagyok.Tudom hogy nem kifogás erre semmi csak egyszerűen mérges voltam.És azért tettem.A fiú kérdezgette hogy ki vagyok.De erre már nem válaszoltam nem akartam bele bonyolódnia beszélgetésbe egyszerűen csak méregből akartam csinálni. Mivel a férjem is egy lányról levette a tiltását amikor össze vesztünk akire én is féltékeny vagyok.Ti elmondanátok vagy felesleges ebből bonyodalmat csinálni.Arra lennék kíváncsi ti mit tennétek.Csak normális válaszokat várok.
2017. jún. 28. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Már ne is haragudj, de felnőtt ember nem viselkedik ilyen primitíven. Ez kb. 15 éves korban még elmegy, hogy bosszúból fiúkra írogatok, de szerintem ti simán elmehetnétek egy pszichológushoz, mert lenne mit helyre rakni. Már az is gáz, hogy közös a fb oldalatok és mindenki tud mindent a másikról. Ha ennyi teret sem engedtek egymásnak, alapból nincs meg a kölcsönös bizalom, akkor ez a házasság halálra van ítélve.
2017. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel egyetértek. A helyesírása, nyakatekert, rossz mondatai is primitívek. Nincs min csodálkozni. Szánalmas.
2017. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Anyám...ti komolyan felnőtt emberek vagytok?

Inkább valld be, hogy 14 éves vagy. Nyugi, nem gáz.

2017. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jó tényleg gyerekes volt ez a viselkedés a részünkről.De a kérdésem az volt hogy ti elmondanátok-e vagy sem arra , választ nem kaptam.
2017. jún. 28. 14:24
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

off: közös profil a legnagyobb hülyeség.

on: házasok vagytok? gyerekes az egész.

2017. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Már az is rettenet szánalmas dolog, hogy közös facebook profilotok van. Sziámi ikrek vagytok vagy mi a franc?

Ostoba, gyerekes játszmázás, amit műveltek mindketten, maradjatok jó sokáig együtt, addig is elkerülitek a normális embereket. Tök mindegy elmondod-e vagy sem, egészséges kapcsolatotok sose lesz ennyi ésszel és EQ-val.

2017. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ostobák vagytok, mint egy csizmatalp. 😑
2017. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Felnőttek vagytok ès házasságban èltek???? Ezt nem hiszem el!

Bár eddig is azt gondoltam, hogy csak debilek ès ellenőrzès mániásak üzemeltetnek közös profilt, ez nem dőlt meg most sem.

2017. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti is olyan szánalmas nyomik vagytok akik közös profilt csinálnál mert olyan ku.rva nagyon megbíznak egymásban? Közben kamuprofilrol irogattok....Szánalmas...Menj a tini kategóriába, ott több megértésre kelsz.
2017. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, új törvény van? Eddig úgy tudtam, csak nagykorúak házasodhatnak. Az ovis eljegyzés pitypangszárból készített gyűrűvel nem ér.
2017. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!