Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy feleség általában megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feleség általában megsértődne, ha a férj bejelentené, hogy egyedül akar elutazni valahová egy hétre?

Figyelt kérdés

Pl. kivesz egy hét szabadságot, hogy elutazik Brazíliába fotózni meg ilyenek. De egyedül akar elutazni.

Egy feleség erre megsértődne? Vagy elkezdene teóriákat gyártani, hogy titokban csajozni megy oda?


2023. szept. 10. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez azért attól függ.


Ismerek olyan házaspárt, akiknél a pasi minden évben elmegy egy hetet egyedül sátrazni a hegyekbe. 30 éve együtt vannak, külső szemlélőként úgy látom, hogy eléggé rendben van a házasságuk.


De ha erre valakinek sosem volt igénye, majd egyszer csak előhozakodik vele, hogy tök egyedül el akar menni egy másik kontinensre, az minimum furcsa.

2023. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha amugy is olyan a kapcsolatuk hogy nem egyutt gyűjtenek vagy élnek meg közös élményeket, hanem caak egymás mellett élnek két külön élettel, olyan kapcsikban nem meglepő.
2023. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Végre szabadon szexelhet az ágyatokban a szeretőjével.
2023. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ezerféle életmód és párkapcsolat van!


Ismerek egy férfit, aki horgászik és vadászik is. A vadászás is jár olyannal, hogy egy hétvégét eltölt Erdélyben a felesége nélkül.

A horgászás viszont azzal jár, hogy akár több hetet eltölt a barátaival Olaszországban a Pó folyó mentén és horgászik. Ha netán rossz az idő, akkor még csak nem is horgászik, csak bosszankodik a hiába kivett szabadság, hiába kifizetett szállás és útiköltség miatt.


Egyszer én is megkérdeztem, hogy a felesége nem neheztel-e ezekért. Azt mondta, hogy ő már egyetemista korában csinálta ezt, amikor a feleségével megismerkedtek. A felesége tehát így ismerte meg és fogadta el.


Az föl se merült, hogy csajozna vagy a felesége féltékeny lenne rá. Én messze nem ismerem annyira, mint a felesége aki évtizedek óta együtt él vele, de tudom, hogy mennyire rajong különösen a horgászásért. Ismerve őt, teljesen életszerű, hogy ilyen kiruccanásokat tesz a horgászás miatt - és biztos nem tenne ilyet egy nő kedvéért. És ott a helyszínen is a horgászás érdekli, a legkevésbé sem az, hogy az olasz nők mennyire csinosak ill. temperamentumosak.


Ezekben az emberekben van egy jó értelemben vett megszállottság (ami miatt tisztelem is őket). Ha a nyitóban említett fotós is ilyen a maga hobbijában, akkor teljesen reális, hogy elmenne oda, fotózna és föl se merülne benne, hogy nők után koslasson.

2023. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nslunk a pasim elment a baratsival nyaralni mar tobbszor. En dolgozni akartam es a barataival nem akartam nyaralni,igy mondtam neki,h menjen nelkulem.

Szoval ne szolj semmit,hagyjad menni.

Fotozashoz csemd kell es egy helynen ulni orakat,mire az allat megjeleni es megfelelo pozba kerul. Oda nagy hazrany,ha visz vkit.


Nem a tulajdonod. Mondd neki,h menjen nyugodtan. Van munkad meg hobbid,majd elleszel.


Nectedd tonkre a kapcsolstot ertelmetlen veszekedessel. Te ugyse erezned jol magad szerintem orakat egyhelyben ulve ott mellette es meg se szolslhatsz.

N

2023. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ha nem olyan nagy a dolog költsége (mondjuk 100e alatt v ilyesmi) akkor nem vszínű, hogy gond lenne belőle.

Ott kezd zavaróvá válni maikor elég nagy költsége van a dolognak és közösen meg nem megyünk ekkora költségű útra.

Deee igazából ha ketten is megyünk drága útra, akkor belefér, ha egyedül is:D


Igaz, nekem pl nem nagoyn jut eszembe egyedül menni valahova. Mármint vagy valamelyik társaságommal megyek, vagy az asszonnyal, esetleg a kettő együtt.

A feleségem már volt, hogy elment tópartra nyaralgatni, de az ált csak 1 éjszaka volt, annyira ő sem szeret külön nyarlani. Illetve hát nyilván a csajokkal szokott teljes hétvégézni, de az sem egyedüli program.


A megcsalás nyilván fel sem merül se nála, se nálam. Persze ezek az énidők jó lehetőségek, de nem a megcsalásra, hanem arra, hogy tényleg szabadon minőségi időt töltsünk önmagunkkal. Ha szexelni akarunk, arra ott vagyunk egymásnak.

2023. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez akkor gond, ha együtt nem mentek hasonló kaliberű útra vagy ha annak már nem örülnel, ha a nejed azt mondja, hogy elutazik Japánba egy hétre.
2023. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A férjem gyakran elment a barátaival egy hétre pasis programokra. Én is utaztam el a barátnőmmel. Ha vannak közös programok is, akkor ez rendben van.
2023. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom is hasonló, de így ismerkedtünk meg. Szóval én elengedném. Ugyan nem teljesen egyedül szokott menni, hanem 2-3 haverjával, de amúgy ha akarnék, akkor mehetnék. Csak én nem vágyom egy hétre a sivatag közepére egy beduin sátorba.
2023. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Jelenleg megsértődnék. Nálunk kicsi gyerek van, akit ketten vállaltunk. Nem tapsolnék örömömben ha itt hagyna vele egy hétre kettesben ilyen indokkal. Ja, meg a pénzünk sem végtelenül sok. Egy ilyen egzotikus nyaralás elég sokba kerül, amellett akkor én meg a gyerek ne menjek sehova mert arra már nem marad? Márpedig nem maradna.

Ha nőzni akar, felőlem csináljon magának valami kalandot, azt el tudom fogadni. Nálam a szex csak szex, felőlem lehetne nyitott házasságunk is. De ne hagyjon szarban, és ne költsön el aránytalanul sok pénzt csak magára a közösből. Márpedig házasságban a vagyon az közös.

Aztán ha a gyerek nagyobb lesz és nyerünk a lottón, akkor mehet is akár. De akkor másik héten meg én megyek, és ő gyerekezik itthon.

2023. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!