Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az valami sikertörténetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valami sikertörténetnek számít egy ember életében, hogy volt házas?

Figyelt kérdés
Hihetetlen sokan reszketnek az eljegyzésért, a lánykérésért, a papírért. Itt is nagyon sok erre irányuló kérdés van. Mindeközben mindenki tudja, hogy a házasságok döntő többsége válással végződik, több mint 60% az esélyed arra, hogy elváltként végzed. Az lehet a magyarázat, hogy valami kellemes jó érzés azt mondani, hogy elvált vagyok ahhoz képest, hogy egyedülálló vagyok?
2023. szept. 20. 10:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
Naa, azért kapott egy gizsgutyat is!
2023. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ami a "pofád befogoddal" egyenértékű!

Szegény asszony, bár nem sajnálom!

2023. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas inkább, nem szegény. A Borkai meg egy undorító dög. És ilyenek vannak vezető pozícióban. És akkor ez csak egy, ami véletlenül kiderult. Mi mehet ezekben a körökben!
2023. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
10-es azt írta szánalmas!
2023. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
13. És még ez a b*zi sírt hogy mennyire aljas volt, hogy hogyan viselkedett!🤣🤣🤣 Hogy mondta a felesége? Leültette az egész családot hogy készüljenek, mert valószínűleg ki fog derülni róla valami! Tehát magától be se vallotta volna, csak amikor már érezte a hideg fegyvercsövet a tarkóján!🤮🤮🤮 A botrány közben is vigyorgott, amikor mindenki kattingatta a sunyi, tenyérbemászó pofáját! És mosta a kezeit mint Poncius Pilátus! Most is ezt csinálja, szerintem kényszerneurózisos! Én van pofája visszakéreckedni a nyilvánosságba, hát ehhez nem is bőr kell, hanem azbeszt, ami le nem ég a pofájáról!
2023. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vastag bőr kell hozzá, az biztos. Ez is mutatja, hogy narcisztikus pszichopaták vannak politikusi székben. És azokat sem értem, akik ezek után megszavazzak. Hogy lehet komolyan venni valakit, akinek a pucér hatsójn meg a lyukas zoknijan röhögött a fél ország
2023. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Lyukas volt a zoknija??? 🤣🤣🤣

Ezt nem tudtam!

2023. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
Bizony. Mondta a feleseg, hogy már szettepte az inget, ami akkor a Borkain volt. A zoknit meg gondolom, megstoppolta 😁
2023. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

Vitya "ÁLLÍTÓLAG" szóba sem akar állni vele!

Hát ha ÉN🫲 lennék a "keresztapa", ÉN🫲 úgy megrendszabályoznám (hogy mit tett a Családdal), hogy arról kódul!


Kápísi??🤌♫♫♫♫

2023. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%

Én sem értem ezt a vergődést a házasság téma körül. Mindenki tudja, hogy ez elsősorban egy gazdasági és nem szerelmi intézmény volt és azt hivatott szolgálni, hogy a vagyon családban öröklődjön tovább. Az emberek többsége ösztönösen nem is monogám csak eljátssza magáról, hogy az, de mindegy ez már más téma.

A hagyományos gondolkodásmódban tényleg van egy ilyen, hogy aki sosem házasodott meg, az nem ugrott meg egy lécet, főleg nőknél volt ez ciki, ha nem "kelt el". Ha meg elvált lehet azt veszik sokan, hogy már legalább bölcsebb, tapasztaltabb és több önismerete van, közben meg sokan ugyanolyanok hibákat követnek el válás után is, szóval nem ettől függ.

2023. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!