Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családapa egészsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapa egészsége miért nem számít?

Figyelt kérdés

Ez valójában nagyon széles körben jellemző, teljesen elterjedt, megszokott dolog, hogy egészségére, pihenésre, egészségre nem figyelve stresszelve dolgoznak a családjukért, aztán egyszer belehalnak, de a lényeg végülis hogy dolgos férjek akik jó egzisztenciát, biztos jövőt építettek a családjuknak.


A feleségeiknek erről mi a véleményük? Látják ezt, mondják hogy "drágám inkább ne legyen családi ház, maradjunk a lakásban, és elég évi egy nyaralás, de dolgozz fele ennyit."


Ugye ilyen úgysincs, nem mondanak ilyet. Ha meghalna a férj, szomorú, de újat még találhat utána nem?



2021. okt. 29. 08:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%

mivan?! nincs mar ilyen, hogy a ferfi a belet kidolgozza, a no meg ul otthon. a no ugyanannyit dolgozik, sot.

sajnos rengeteg az elhizott ember, a dohányos, az alkesz, ezek mind kockazati tenyezok. nem a munkaba halnak bele, hanem ezekbe. illetve ferfiak sokszor csak akkor mennek orvoshoz, ha mar elkerulhetetlen, az eves kontrollokat stb. leszarjak. ez a helyzet.

2021. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
2021. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
Sok ismerősömnél pont azt látom, hogy a család szeretné ha apu kevesebbet dolgozna és végre töltene időt is velük, de apu nem ad lejjebb a karrierjéből... :/
2021. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
48%
ez Japánban jellemző
2021. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Pont fordítva volt. Mindig azt akartuk, dolgozzon apánk kevesebbet, de nem volt rá hajlandó. Még ma sem. Úgy hajtja a pénzt, pedig nincs rá szükség.

Ellenben ha kértük, gyerekek, meg anyánk, hogy foglalkozzon velünk - ami ugye ingyenes - akkor meg mellőzve voltunk. Képzeld, ez az elterjedt. Inkább elment dolgozni, mint sok más "mintaférj".

Gyereknevelésből, háztartás vezetésből persze nem vette ki a részét. Azt anyánk csinálta minka mellett. Na, az sok munka volt, bármennyire is segítettünk.

2021. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
40%
😂😂😂😂jaj
2021. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Na nálunk is ez volt. Hiába mondtam, dolgozzon kevesebbet, váltson, nem kell annyi, nem hitt nekem, sőt fel volt háborodva, hogy nem értékelem a munkáját. Mellesleg kb. ugyannyit kerestem én is, és volt push nekem is elég a főnökömtől, hogy túlórázzak, különben ejnye-bejnye... De nekem ott voltak a gyerekek, akik csak nem maradhattak éjszakára az oviban, suliban, így megtanultam nemet mondani, s nahát, mégsem rúgtak ki, sőt azóta jobban megbecsülnek. Na ezt is versenynek fogta fel, hogy ez milyen megalázó. Őt viszont azért nem látjuk vagy ha igen, azért vezeti le a feszkót rajtunk, mert folyamat értünk dolgozik. Aztán a sok túlórában lett egy szeretője, mert én nem voltam elég odaadó, és sokat kritizálom. Kiraktam. Ja és mivel orvoshoz se ment, mert ő hősiesen nem ért rá (miattam, akit ugye ez sem érdekel... pedig évekig mondtam neki ezt is, de hát helyette nem tudtam elmenni (pedig sokszor még időpontot is kértem, ami tök ciki volt)), tényleg komoly betegségei is lettek. Már két éve elváltunk, de most is az én hibám, hogy a nője, akivel lakik, még annyit sem szexel, mint ami miatt hozzá kellett mennie, és hogy elvettem a gyerekeit, és hogy beteg, s az pláne felháborító, hogy merek másba szerelmes lenni.
2021. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%

Én csak egy ilyet ismerek, az a családban van.

Apa mentős, sok ejszakai szolgálat, ha onnan hazaér, akkor meg megy fuvarozni, bútort pakolni.


Eléggé kivan, de hajtja a pénzt. Kívülről úgy tűnik, hogy nem mondja neki senki, nem a feleség űzi, de ki tudja valójában mi a helyzet…

Mindenesetre megszokott, hogy amikor megyünk hozzájuk, vagy nincs otthon, vagy alszik.

Van pénz, de nem tudom, ő maga mit tud élvezni belőle.

2021. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
16%

Neeeem, a feleség ilyet nem mond, csak bevágja a durcit, ha nem kapja meg, amit akar.

Meg nézegetve a kommenteket állítom, 5 nap után túlteszik magukat azon, ha elpatkol a kis férjük.

2021. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

#9

Mi a bajod? Én írtam az egyik kommentet. Anyámmal kérleltük apámat hogy ne dolgozzon már állandóan, legyen velünk. Nem, kkrvára nem örülnénk ha "elpatkolna", de akkor avass már be minker butákat, hogy hogy lehet meggyőzni egy ilyen embert, hogy fontosabb legyen neki a családja mint a munkája?

2021. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!