Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az valami sikertörténetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valami sikertörténetnek számít egy ember életében, hogy volt házas?

Figyelt kérdés
Hihetetlen sokan reszketnek az eljegyzésért, a lánykérésért, a papírért. Itt is nagyon sok erre irányuló kérdés van. Mindeközben mindenki tudja, hogy a házasságok döntő többsége válással végződik, több mint 60% az esélyed arra, hogy elváltként végzed. Az lehet a magyarázat, hogy valami kellemes jó érzés azt mondani, hogy elvált vagyok ahhoz képest, hogy egyedülálló vagyok?
2023. szept. 20. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%

18.


Hát ÉN kábé bézbózütővel félholtra vertem volna és azzal töröltem volna ki a seggét amikor össze💩ja magát!


(😬😬😬😡)

2023. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
50%
18. NEM BÍÍROM!!! 🤣🤣🤣
2023. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a magyar alapból mazochista-szadista keveréke. Mazo, mert szeret szenvedni, hogy megházasodik azért, hogy osztan elváljon. Szadista, mert örül annak, ha a huga-testvére-öccse-nagybátyja-sógóra-ismerőse-munkatársa-barátja is erre a sorsra ju, miközben hangoztatja, hogy: "Én nem vagyok hibás".


A magyar alapból ösztönlényként viselkedik: valaki kitalálta anno, hogy "Hú, meg kő házasodni!", osztan ez valami konvencionális alap lett mindenkinél, még így is a XXI. sz.-ban (ami szerintem vicc:):):), és hát sorra dől meg a "Hú, meg kő házasodni!" értelme.


Azt se felejtsük el, hogy "szeretett" Viktorta is nyomatja ezt a kereszténi család lózungot, amire megint sok jelentkező van - persze "NEM" a pénz miatt...

2023. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
23-azert ne írjuk már le magunkat :-D amúgy nemcsak a magyar házasodik és máshol se jobbak a válási statisztikák. Olyan a házasság, mint a demokracia-nem jó, de nem találtak meg ki jobbat.
2023. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%
A demokrácia: démo(n)krácia!
2023. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az egészben, hogy nem kötelezô. Aki nem akar az nem házasodik.

Az egyetlen probléma, mint oly sokszor, hogy egyesek attól boldogok, ha ráerôltetik másokra a saját nézeteik.

Be ne tiltsuk esetleg?

2023. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakosságot, tukmálást, belepofázást, lenézést, kiközösítést nyugodtan betilthatjuk.
2023. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
26-biztos, hogy nagyban megnövelné a házasság népszerűségét, ha betiltanák :D
2023. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#27: az altalad felsoroltakban elen jarunk. Ha hazasodsz azert, ha nem, azert itelnek meg. Ha nem akarsz gyereket, onzo szar vagy, ha “csak” egyet/kettot, miert csak annyit, ha harmat, minek annyit. Miert ilyen autot vettel, miert nem ezt a telefont, ti hova mentek nyaralni, mennyi penzt koltotok egy honapban es mire megy el, foz e az asszony minden nap meleg ebedet, ha nem, lista diszno. Gyereknevelesi velemenyek, szoptatas/altatas/hisztikezeles es a tobbi. Napestig lehetne sorolni. Ugy nem lehet elni, hogy az mindenkinek megfeleljen, valaki ugyis huzni fogja a szajat. Kerdes, ki mennyire ad mas keretlen velemenyere.
2023. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

29, ezért kell csak magamnak megfelelni, nem de?

Asszem Tupac mondta, csak az Isten ítélkezhet felettem!


"Only God Can Judge Me"


Tökre igaza volt!

2023. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!