Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjhez mentél már? Megnősülté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mentél már? Megnősültél már?

Figyelt kérdés

2023-ban ciki, ha egy nőben/férfiban nem okoz sem késztetést, sem feszültséget a férjhezmenetel/nősülés témakör? Ciki, ha tudatosan nem szeretne valaki férjhez menni/megnősülni? Vagy csak nyitva hagyva a házasodás kérdését élni az életét, mondván, ha úgy alakul, az szuper, de ha nem úgy alakul, az is tök rendben van?


Rég nem látott ismerősökkel való találkozások során a "hogy vagy?" kérdés után a második legfontosabb ami mindenkit a leginkább érdekel, hogy "férjhez mentem-e már", az viszont, hogy szépen haladok előre a karrieremben, egyedül is elboldogulok, ez már persze a kutyát nem érdekli.

Az őszinte válaszom egyébként az lenne, hogy mivel egész életemben azt láttam mindenhol, hogy a házasságok csekély kivétellel válással végződnek, akik pedig kényszerűségből nem tudnak válni, azok poklot élnek meg. Ezek miatt a férjhezmenetel nem tartozik a top 3 életcéljaim közé. Másrészt az, hogy kivel kötném össze az egyszem életem, ezt egy nagyon-nagyon sok összetevős, igen komoly dolognak tartom. A mai világ pedig valljuk be, nem az élethosszig tartó boldog házasságok melegágya.

Amikor ebbe az érzékeny témába nyíltan belekérdeznek, kellemetlenül érzem magam, nem tudom hogy lehetne a véleményemet diplomatikusan elmagyarázni úgy, hogy a kérdést feltevők kivétel nélkül minden esetben már többször elvált, vagy szar házasságban nyomorgó emberektől érkezik. Mit gondoltok, tapasztaltatok erről?



2023. szept. 20. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de majd szeretnék.

Nem ciki ha valaki nem akar.

Amúgy a környezetemben ez a kutyát nem érdekli.

2023. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem mentem még, nincs komoly kapcsolatom sem.

F

2023. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

* Mármint nem nősültem meg.


Inkább így :)

2023. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem is fogok.

36 vagyok, van 2 gyerekünk, 11 éve vagyunk lassan együtt, már az elején tisztáztuk, hogy házasodni nem fogunk

2023. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy leszbikus vagy.
2023. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

En ferjhez mentem mert hazassagban szeretnek elni. Gyereket is szeretnek, en pedig csak a ferjemmel vallalok. Mas meg nem akar hazasodni de van gyerek (pl #4. valaszolo) megint mas hazas, de nem akar gyereket. Van olyan is, aki terhesen hazasodik.

A hazassagok tobbsege valassal vegzodik, ez teny. De arrol mennyi az info, hogy az elettarsi kapcsolatok hany szazaleka megy tonkre?

2023. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam, és ha valaki rákérdez arra, hogy a jövőben mit szeretnék, arra csak annyit tudok mondani, hogy nem zárkózom el semmi jótól. Amíg nem voltam házas, addig sem éreztem nyomást, nem a papírtól lesz jobb a kapcsolat.
2023. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem és nem is akarok esküvőt.
2023. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem és nem is az életcélom, semmit nem jelent nekem a házasság. Nem hiszek benne, mert úgy látom, hogy az idillinek tűnő kapcsolatok is rövid időn belül megcsalással+válással végződnek. Minél nagyobb, diszesebb esküvő volt, általában annál hamarabb van balhés válás. Persze vannak kivételek, de ők sem a papír miatt tartottak ki egymás mellett, hanem tényleg tettek érte, hogy együtt maradjanak.
2023. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol mások elvárásaival?

Ők veszik neked a boltban a tejet?

Neeem??

Akkor KUSSOLJANAK!!🥷🏽

2023. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!