Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most leszek 28 éves, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek 28 éves, és azt hittem már rég házas leszek ennyi évesen. De nem hogy férjem nincs, vagy egy eljegyzésem sincs kilátásban, szakítottunk, és párom sincs. Gyerekem végképp nem tudom, mikor lesz... Hogy vigasztaljam magam?

Figyelt kérdés

A kapcsolatot már elgyászoltam, így most nem a szakítás miatt fáj a szívem, hanem hogy nem ott tartok, ahol tarthatnék. Gyermektelen szingli vagyok 28 évesen.

Tegyük fel szerencsém van, és 28 évesen majd újra rám talál a szerelem, akkor se lesz eljegyzésem 29-30 éves koromig, esküvő akkor 30-31 éves koromban, gyerek meg 31-32 éves koromban. Az még 4 év... És itt a legjobb alternatívát írtam le! Mi van ha évekig fogok párt keresni, aztán mi van ha éveket akar járni eljegyzés/esküvő előtt?

És még ha el is fogadom, hogy nekem ezek később adatnak meg, akkor is olyan rossz, hogy alig fogok kettesben élni a leendő férjemmel, mert hamar fogunk babázni, pedig én szeretnék a szerelmemmel utazgatni, megélni az ünnepeket, a hétköznapokat kettesben...

Nem fogon ismerni a férjem, milyen volt huszonévesként, m6ar csak harmincas férfiként ismerem meg, ő is engem... Kihagyjuk egymás 20-as éveit... Ez szomorú, a 20-as évek az élet szép része, és mi kihagytuk egymásét...


2023. szept. 23. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Túl számító vagy, az élet nem egy ilyen kikalkulált adathalmaz. Megpróbálhatnál csak sodródni és élvezni, fel ellene venned egy amolyan carpe diem életfelfogást különben depresszióba hajszolod saját magad.
2023. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az #1-es válaszolónak. Én 37 leszek. Az exem 2 hónapja lépett le egy szó nélkül. Nem kell görcsölni a dolgokon, mert annál rosszabb lesz. Sodródj az árral és élj a most-nak.
2023. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, az is elofordulhat, hogy sosem találsz párt magadnak és örökre egyedül maradsz. Üdv a valóságban. A boldogság meg a Disney hercegnő élet nincs ám garantálva senkinek.
2023. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez ismerős, hogy nem ott tartok ahogy annó elképzeltem. Csak nekem nem volt barátnőm aki lelépett, hanem így alakult. 😆

De ezen felesleges bánkódni, nem azt kell nézni, hogy mi nem lesz már, hanem hogy még mi lehet.

2023. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi siránkozást basszus... Az megvan, hogy minél többet pörgetsz bizonyos gondolatokat, logikai szálakat, és persze azzal kapcsolatos érzelmeket magadban, azok annál bejáratottabbak lesznek, és annál több időt fogsz eltölteni ezeken szorongva?! Ennek semmi értelme, ez történt veled, azért mert minden nap ezen sajnáltatod magad, nem segítesz magadon, SŐT. Menj el egy mindfulness tréningre vagy pszichológushoz, hogy kicsit át tudd csoportosítani az energiáidat bármi építő dologra!
2023. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Hasonlóan vagyok. Az volt a terv, hogy kb. 30 körül lesz már gyerek, család, ilyesmik. Most vagyok 31 és semmi. A legutóbbi kapcsolatomban elvileg közösek voltak a célok, elvileg velem tervezett a másik is, aztán lazán bedobta, hogy csá.

Most meg úgy vagyok, hogy elengedtem az egészet. Nem akarok már gyereket. Hasonló dolgok miatt, mint amiket leírtál: Ha megismernék valakit, akkor 1-2 év kéne, hogy tényleg kiismerjük egymást és eldőljön a többi. Utána nekiállni a közös jövőnek, lakásnak/háznak, gyereknek... És már bőven 35 felett lennék. Öreg apuka meg nem akarok lenni.

És ehhez jön még, hogy kb. lehetetlen normális, megbízható társat találni már ebben a korosztályban.

2023. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
35 éves férfi már öreg? Wtf?
2023. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
#7: Matekozz. Nem 50 ev felett akarok ott lenni a gyerekem erettsegijen. Es ez meg a legoptimalisabb szamitas volt.
2023. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ma már tok sokan vállalnak 35 fölött gyereket. Egy mai 50-es nem ugyanúgy néz ki és sokkal jobban tartja magát, mint akár egy generációval előtte. Én 31 éves pasikent meg biztos nem adnám fel a parkeresest a korom miatt.
2023. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

#9 Hany eves pasi vagy?

Az, hogy masok mit csinalnak, nem sokat jelent. Pl. sokan naponta veszekednek es elvalnak. Most, akkor en is csinaljam ezt?

Es ahogy a kerdezo is irta, ebben a verzioban nincs tobb evnyi kozos elmeny kettesben.

2023. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!