Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most leszek 28 éves, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek 28 éves, és azt hittem már rég házas leszek ennyi évesen. De nem hogy férjem nincs, vagy egy eljegyzésem sincs kilátásban, szakítottunk, és párom sincs. Gyerekem végképp nem tudom, mikor lesz... Hogy vigasztaljam magam?

Figyelt kérdés

A kapcsolatot már elgyászoltam, így most nem a szakítás miatt fáj a szívem, hanem hogy nem ott tartok, ahol tarthatnék. Gyermektelen szingli vagyok 28 évesen.

Tegyük fel szerencsém van, és 28 évesen majd újra rám talál a szerelem, akkor se lesz eljegyzésem 29-30 éves koromig, esküvő akkor 30-31 éves koromban, gyerek meg 31-32 éves koromban. Az még 4 év... És itt a legjobb alternatívát írtam le! Mi van ha évekig fogok párt keresni, aztán mi van ha éveket akar járni eljegyzés/esküvő előtt?

És még ha el is fogadom, hogy nekem ezek később adatnak meg, akkor is olyan rossz, hogy alig fogok kettesben élni a leendő férjemmel, mert hamar fogunk babázni, pedig én szeretnék a szerelmemmel utazgatni, megélni az ünnepeket, a hétköznapokat kettesben...

Nem fogon ismerni a férjem, milyen volt huszonévesként, m6ar csak harmincas férfiként ismerem meg, ő is engem... Kihagyjuk egymás 20-as éveit... Ez szomorú, a 20-as évek az élet szép része, és mi kihagytuk egymásét...


2023. szept. 23. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Túlzottan messzire koncentrálsz. Ismerős, mert régen én is ezt csináltam. Nem is igazán élveztem a kapcsolatokat, mert mindig haladni akartam előre. Férjbe tök véletlenül futottam bele, és nem is akartam tőle komoly kapcsolatot az elején. Olyan tipikus szépfiú volt, szóval gondoltam egy ideig elleszünk, és ennyi. Emiatt nem is stresszeltem rá, így nem is jöttek elő olyan hibáim mellette, amik anno tönkretették a kapcsolataimat. Kiderült, hogy hasonlóak vagyunk nagyon sok mindenben, és képes voltam élvezni a kapcsolatot. Ennek 8 éve.

Tudom, hogy nehéz, amikor rá vagy fókuszálva a távoli célokra élvezni a jelent, pedig ez a legjobb, amit tehetsz. Add fel egyelőre az egész tervezgetést és csak ismerkedj, keress dolgokat, hobbikat, amikben jól érzed magad, és valakit, aki a társad ebben. Ha ez megvan hidd el, a megfelelő nem fog elengedni, hanem ő fog ragaszkodni a tovább lépéshez.

2023. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértelek és sajnálom hogy nem úgy alakult az életed ahogy ilyenkorra akartad. Bevallom, Ha ilyen helyzetben lettem volna ennyi idősen én is aggódtam volna. Bár tény, hogy én gyereket sose akartam, nekem erről az oldalról nem kellett parázni.

DE mindenek előtt próbálj meg nem görcsölni ennyire ezen. Egyik barátnőm 26 évesen lett szingli 6 év után, nagyon sokáig nem jött össze neki senki komoly, és kétségbeesésében egy 3 hónapos kapcsolatban 35 évesen gyorsan felcsináltatta magát, majd hozzá is ment ahhoz a pasihoz aki az első 1-2 éjszaka után nem lépett le. Eltelt 2 év, pici a gyerek még, és már most válnak. Soha nem volt boldog, a szexre is úgy kellett ráerőszakolni magát mert egy olyan palival állt össze aki abszolút nem jött be neki, de hàt csak ő vette komolyan.. EZ a helyzet még rosszabb mint szinglinek lenni, hidd el... ő maga is rég megbánta az egészet.

2023. szept. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-ez egy elég szomorú történet. Bár nem egyedi.
2023. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az igazira megéri várni, hidd el.Nehéz, de sokkal jobb, ha később találod meg életed szerelmét, mint összeházasodni valakivel, gyereket vállalni, de igazából nem érezni semmit és csak a ,,muszáj'' miatt tenni.Mert ezeknek válás vagy boldogtalan kapcsolat a vége, ami a gyerek életét is megrontja.(illetve a megcsalásra ad okot...amit nyilván senki sem akar elszenvedőként átélni)


Szóval ne add fel, nehéz meg minden, de ne akarj valakihez hozzámenni csak azért, mert már kéne.

jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!