Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés szex=félrelépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex=félrelépés?

Figyelt kérdés

Anyuka vagyok 2 gyerekkel. Az egyik 3 hónapos, másik 5 éves örökmozgó. Most már ovi is csak délig van neki. Segítségem nincs és mit ne mondjak, hullafáradt vagyok mire mindenki lenyugszik estére. Ekkor lenne idő a szexre, de nulla energia. Nappal férjem dolgozik, hétvégen gyerekek itthon. Igazából nem nagyon vigyáz rájuk senki, éjszaka tudnánk együtt lenni a férjemmel. Szóval szex nulla. Van alkalom amikor orálisan vagy kézzel segítek rajta, de ezt sem mindennap. Erre van erőm. Felizgulni abszolút nem tudok, libidóm nulla. Nőnek sem érzem magam, teljesen elhasználódtam…

Félek, hogy megcsalás lesz ebből előbb-utóbb… mennyire várható?



2023. szept. 26. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ hogyan dönt. Mindegy, hogy érzelmire vagy fizikaira (is) kerülne sor, rajta múlik. Ha úgy dönt hogy ismerkedik mással, akkor hűtlen lesz. Te ismered, hogy minden-e a szex neki amúgy vagy se.
2023. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nőként irom a szülés után pedig nálunk csak 1 gyerek van, pár hét után volt szex. Én akartam nem is a férjem...Szerintem azon múlik mennyire vágyik a férjed a szexre..ha nem prioritás akkornem fog jelen helyzetben sem felrelepni
2023. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva, akkor én is félreléphetnék mert nincs hátmasszázs,sem kedveskedés, sem romantika, sem simogatás…
2023. szept. 26. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Elég rossz felé haladtok.:/

Egy-egy napra bébiszitter esetleg?

2023. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

A megcsalás döntés kérdése.

De én inkább nem a szexre koncentrálnék, hanem arra, hogy legyen segítséged a gyerekekkel. Pl a férjed képében, tekintve, hogy pont annyira ő is a gyerek szülője, mint te.


Majd lesz libidód, ha lesz annyi időd és energiád, hogy összeszedd magad. De két ilyen gyerek mellet tmég az sem egyszerűen megoldható, hogy az ember lemenjen pisilni...

2023. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3as vàlaszodhoz szólva èn ezek hiànya miatt annyit se adok, mint te
2023. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6,


Hogy jutottatok el idáig?

2023. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eü állapot miatt átmenetileg nem szexelhetünk, viszont ő nem ad nekem semmi pluszt.. kis enyhe masszázs, egy kis érzelmi gyengédség stb. Akkor én miért ha ő így áll hozzá?!
2023. szept. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én férfiként írom hogy segítenie kéne vmit legalább hogy legyen erőd nem első sorban a sex re hanem hogy tudjál hobbizni pl és utána jöhet a sex, pl ő is ki nyalhatna vagy ujjazhatna téged hogy rólad szóljon minden.
2023. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Még csak 3 hónapos a pici, 6 hete szabad a szex. Majd szépen visszaáltok, ne aggódj. Ennyi idő után nem számít különösnek, ha nem kívánod. Ha szeret titeket, nem fog megcsalni. Adj időt magadnak.
2023. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!