Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés szex=félrelépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex=félrelépés?

Figyelt kérdés

Anyuka vagyok 2 gyerekkel. Az egyik 3 hónapos, másik 5 éves örökmozgó. Most már ovi is csak délig van neki. Segítségem nincs és mit ne mondjak, hullafáradt vagyok mire mindenki lenyugszik estére. Ekkor lenne idő a szexre, de nulla energia. Nappal férjem dolgozik, hétvégen gyerekek itthon. Igazából nem nagyon vigyáz rájuk senki, éjszaka tudnánk együtt lenni a férjemmel. Szóval szex nulla. Van alkalom amikor orálisan vagy kézzel segítek rajta, de ezt sem mindennap. Erre van erőm. Felizgulni abszolút nem tudok, libidóm nulla. Nőnek sem érzem magam, teljesen elhasználódtam…

Félek, hogy megcsalás lesz ebből előbb-utóbb… mennyire várható?



2023. szept. 26. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
beszéljetek róla! neki is bekell segíteni a házimunkába! a te műszakod hosszabb és kemenyebb mint az övé!
2023. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha a férjed szexkedvelő nyilván nem lessz asszexuàlis,ha nem lessz szex otthon megy màshoz.amelyik FFI nem kap otthon enni megy étteremben.ha tetszik ha nem...f
2023. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
12. Beszélni kell róla, nem gerinctelenül mással baszni!
2023. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
én régen azt hittem a férfiak a megcsalósok de látva itt mennyi nő ír a szeretőjéről.. meg hogy engem is felakart már szedni néhány 35 körüli asszony, már kezdem fordítva gondolni.
2023. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz szexet szétcsalnak...f
2023. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de mér csalnak szét? én azt bírom hogy elméletben aki 17 éves szüzikékkel lefekszik az egy szemét pedó.. de aki szétcsalja a házas társát az meg rendben van? fura ez, sztem meg az előbbi sokkal bocsánatosabb. szárnyát bontogató 17-18 évesekkel szexelni a legnormálisabb mondjuk egy 22 évesnek. Sztem az nem frankó hogy elvileg valaki házas és már 6 év múlva ő hetente más pasikkal ágyba bújik. akkor mi értelme az egész eskünek? :D mér költöttek 4 milliót esküvőre.. meg még 1 milliót nászútra??

fura a világ!

2023. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
olvassátok el a kérdést még 1x! nem a kérdező lép félre, ő fél attól, hogy a párja a pasi lép félre!
2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!