Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régóta házas férfiak! De nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta házas férfiak! De nők is. Nektek mi az a közös dolog, szokás,gesztus, amit már tényleg csak megszokásból csináltok, vagy azért mert amúgy már kihűlt a kapcsolat, vagy másba vagytok szerelmesek, esetleg szeretőtök is van? És miért?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

Kézenfogva járás,

szájrapuszi találkozáskor,

indokolatlan integetés (pl mikor kiszállt a kocsiból és már előtte elbúcsúztatok)

házassági forduló megünneplése,

egymás kíséretése pl. orvoshoz, hivatalba stb.

Meg hasonlók. Azért maradtak meg ezek, mert a másik megsértődne, vagy pl. gyanakodna riválisra? vagy


2023. okt. 1. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyi a bölcsességem, haogyha ilyeneket csinálsz, akkor legalább egy szakítas erejéig szedd össze magad
2023. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na nem jó helyre írtam 😁
2023. okt. 1. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ki van itt olyan aki régóta házas?
2023. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

A jo parkapcsolathoz nincs szukseg a szerelemre. Az egy idegesito allapot. Az a jo,ha szsvsk melkul megertitek egymast,nem kell mindent magyarszni.


A szex olyannal jo,akine nem vagyok szerelmes.

2023. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk egyik sem megszokás, azért csináljuk mert szeretjük egymást.
2023. okt. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi is azert csináljuk ezeket, mert szeretjuk egymást.
2023. okt. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. Ki számít " régóta" házasnak? 5-10-15-20 év?
2023. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%

Én 13 éve vagyok házas (férfi), és vannak olyan dolgok, amik kicsit unalmasak vagy sablonosak,pl a reggeli kávét már-már úgy készítjük isszuk, mintha felvételről menne, de amúgy bármin lehet változtatni, a lényeg a kommunikáció.

Amúgy meg, ha kihűlt a kapcsolat, és szerető is van a dologban, akkor szinte már minden dolog terhes/unalmas/erőltetett/nyögvenyelős a még meglévő, haldokló kapcsolatban. (van tapasztalatom)

2023. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is mindent szeretetből csinálunk, én szeretek puszit adni a férjemnek, magamhoz ölelni, megfogni a kezét, mindent szeretek vele, semmi sem rutin vagy unalmas.
2023. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező te tanácsot kérsz vagy szeretőt keresel 🤣🤣
2023. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!