Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Természetes, hogy jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy jelenleg nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Feleségem babát vár és mondta nőgyógyász h most hanyagolnunk kell a szexet én ezt tiszteletben is tartom így eszembe sincs ez a dolog. Ő szívesen kiverné nekem de nem akarom. Más is van így?
2023. okt. 17. 05:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem csinálhatja? Attól szerinted mi baja lesz a babának? Gondolom nem kívánod őt....
2023. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

1

Nem egészséges a babának! Mi sem szexeltünk olyankor. Nem egészseges. Azert ajánlja fel, mert fél, hofy esetleg máshoz mész...

2023. okt. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma.
2023. okt. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
2. Na látod ezért nem kell nő soha, mert csak és kizárólag ez az egy indok létezik nektek! Eszetekbe nem jutna, azért és úgy szexelni, hogy a férfinak is jó legyen. Ha nektek nincs kedv, akkor kősön csomót, ha a férfinak nincs kedve, akkor szemét sz@r aki tönkreteszi az önbizalmam…… és hasonlok!
2023. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

miért ne verhetné ki?

69 is mehet talán de ha akar még szophat is miért ne?

örülj neki, hogy ilyen fehér májú feleséged van!


szülés után segítsd a gyerek nevelésében sokat mert minden nő megérdemli!


és ha pl pár órára nagy szülőknél van a gyerek akkor dugd meg jól a feleséged mert biztosan szeret kefélni.

2023. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

4

Miért? Mert a nőnek fontosabb a születendő gyerek egeszsege, mint a te f*szod?

Te tipikusan az a férfi vagy, akit a gyerekszülés után, is kizárolag az erdekel, hogy mikor, és hova élvezhet legközelebb, szóval nyugi, te sem kellesz a nőknek!


Egyebként, nem mondtam, hogy terhesseg után nem volt ismét szex 🤦‍♀️ Terhesseg ALATT nem volt!

2023. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

6. Kiverésről volt szó, én meg szexuális őrőmszerzéről beszéltem….🙄

Egyébként meg sose derogált, nyalni meg ujjazni se, de olyan nem kell, akinek a szex csak nyűg, mint pl neked is.

2023. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2es, én is voltam várandós, de a kezimunkában mi veszélyes van, mondd már meg???😂😂😂
2023. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kezimunkaban vagy szajjal kielegites miben artana a babanak???? 😂😂😂
2023. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenkor meglatszik ki szexelt kizarolag azert, hogy teherbe essen. Utana nyugodt szivvel mondhatja, hogy fuj, meg a baba erdeke. Aztan a kovetkezo gyereknel erdekes modon visszajon a libidojuk..
2023. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!