Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak meg a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak meg a gazdag férfiak? Nem jobb minden nap mással, jobbnál jobb nőkkel lenni? Minek lekötni magát egy csajjal ha úgy is annyi pénze van hogy bárkit megkaphat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert mondjuk valaki szeretne családot, boldoggá tenni a feleségét, gyerekeit, és nem összevissza kúrni egész életében

De ez csak egy tipp:)

2023. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert mondjuk igényli a szeretetet, összetartozást.
2023. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hú ez gyors volt
2023. okt. 23. 14:01
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert a gazdag férfiak is emberek és nem mindenkinek cél végig dugni a várost. Csak kiéhezett incikek álmodoznak erről.
2023. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Teheős, házas férfiként kérdem:


Mi értelme az emberi kapcsolatoknak, ha tárgyként kezelem őket?

Persze, bedughatom a farkamat ide-oda, de az max pár pillanatnyi örömöt okoz, boldogságot nem.


Persze biztos van, aki a tárgyakban tárgyként kezelt emberekben találja meg a boldogságát, én ezt rendkívül felszínesnek tartom. Egyszerűen értelmetlen.


Te a kérdésedből ítélve nem vagy tehetős. Most elindíthatnám azt a kérdést, hogy boldogít-e a pénz, amire én azt mondanám, hogy nem. Persze azért mondanám ezt, mert van, nem okoz gondot. Azt is megértem, hogy akinek nincs, úgy képzeli, hogy boldoggá tenné. De a gondtalanság és a boldogság nem ugyanaz.


Hidd el, emberi kapcsolatok nélkül szart sem ér ez az egész élet. Márpedig az, hogy reggel olyan nő mellett ébresz, akinek a nevét sem tudod, nem minősül emberi kapcsolatnak.

2023. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok gazdag, de én sem akarok házasodni. Szerintem nincs összefüggés a két dolog között.
2023. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerelem a válasz.
2023. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Elég egyszerű. Valakit nem tesz boldoggá hogy folyton mást dugjon

Én is dughatnék minden hétvégén más csajjal, de nem érdekel. A szerelmemet, lelki társamat akarom boldoggá tenni

2023. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
Azt hiszi, hogy szerelmes. Majd elmúlik, aztán nézhet az elvesztegetett évek után :)
2023. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert mondjuk szerelmes a csajba? Erre nem gondoltál? 😀
2023. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!