Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vannak pénzéhes nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak pénzéhes nők, akik gazdag pasihoz házasodnak, akkor vannak pénzéhes pasik is?

Figyelt kérdés
Akik pénzes nőt vesznek el?

2013. dec. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mesékben igen.
2013. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képzeld, vannak, ugye milyen meglepő?
2013. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze, én csak olyan nőt keresek..
2013. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem láttam... Mindig a férfi a lóvés a nő meg kapja a vadi új Mercit a feneke alá... :D
2013. dec. 17. 16:21
 6/11 WheneverYouWant ***** válasza:
van fordítva is .. a pasi jól néz ki rabszolga és ez elég.
2013. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, vannak.

Főleg, ha a nőnek van pl. lakása...

2013. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En az vagyok, de magamtol varo a zset nem a not huzom le
2013. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a szüleimet nézzük, simán gondolhatná az ember, hogy apukám egy pénzéhes pasi. Pedig nem az. :) És gondolják is, már többször is megkapta a háta mögött, hogy mert gazdag nőt vett el és neki könnyű. Jóképű, intelligens, kedves, de nem vagyonos. Anyukámnak nagy vagyona van, apukámnak semmi, de dolgozik egy cégnél. A mái napig fülig szerelmes anyukámba, úgyhogy biztosan nem a pénz miatt házasodott vele. :)
2013. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én feleségem is rettentő gazdag de nem amiatt vagyok vele hanem mert szeretem. Sokan gondolják hogy csak a pénzéért vagyok vele pedig nem tényleg szeretem. 22/f
2014. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!