Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezejlem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezejlem ezt?

Figyelt kérdés

Férjem "beszólogat", mindig ilyen volt. Aztán amikor engem ezzel megsért, akkor azt mondja hogy ő nem úgy gondolta és én vagyok a hülye meg túl érzékeny hogy ez nekem beszolas...

És e végén ő van megsértve, felhaborodva hogy én milyen elviselhetetlen vagyok.

Mondok egy példát. Gyerekektől elkaptunk betegséget(hányás, hasmenés).jobban lettünk, anyám, öcsém atjottek. Mondom nekik hú én nagyon rosszul voltam egy napig, feküdtem meg minden. Erre férjem: te? Neked semmi bajod nem volt. Én voltam rosszul.(ő konkrétan hányt is, én csak oklendeztem párszor, de nem jött ki semmi)

Erre megfagyott a levegő, senki semmit nem mondott erre. Anyám kérdezi pár órával utána hogy ez mi volt, mióta megy ez így...nem én mondtam neki! Mert a férjem mindig ezzel jön hogy én anyámnak máshogy adom elő a sztorit, azért hisz nekem. Áll az én oldalamon. De most ő is jelen volt.

Pl tudjuk öcsémre allandoan féltékeny ha itt van, mert én vele megyek ide oda, beszélgetünk, szeretem őt, 16 év van közöttünk.

Együtt kaveztunk öcsémmel, férjem gyerekekre vigyázott a játszóteren. Öcsém wcre ment. En vissza a férjemhez. Erre ő: haverod hol van? Mondom tessék? Hát a Feri(öcsém).

Mondom ő az öcsém, és wcre ment.

Es ezek után férjem kezdgeti. Na most nem szeretsz? Vagy most mi van. Meg miért nem vagy kedves?

Elmondtam neki mi bajom, először azt mondta sajnálom.

Majd tovább beszéltünk és teljesen berágott hogy ő ezeket nem úgy értette én ezen mit sértődök meg...


2023. okt. 30. 04:54
 1/9 A kérdező kommentje:
A végén mindig az jön ki hogy én vagyok a hülye. És én néha kezdem már elhinni hogy most tenyleg? De közben mélyen érzem hogy ez nagyon nem helyes amit csinál. Teljesen összezavarodok
2023. okt. 30. 04:55
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Most ez lehet hülye kérdés, de anyukád nem tudna vele négyszemközt beszélni? Hátha neki elárulná, mi a baja, mert konkrétan az, hogy még az öcsédre is féltékeny, egyáltalán nem normális dolog.


Mint egy óvodás értelmi/érzelmi szintjén megrekedt ember, abszolút nem szimpatikus.


Mindenképpen beszélni kellene vele..

2023. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Leclerc ***** válasza:
87%
Nekem úgy tűnik, hogy féltékeny a családodra. De hogy miért? Az csak ő tudja. Erről kéne beszélned vele.
2023. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Családalapítás előtt nem volt ilyen? A leírásod alapján baromi komolytalannak és tapintatlannak tűnik. Egy intelligens ember, aki szereti a párját, nem tesz ilyen kijelentéseket a párja családjára. Még ha valamiért nem is kedveli őket, lehet ezt másképpen is kezelni.
2023. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gázlángol?
2023. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamiert te felesegul mentel ehhez az infantilis, koegyszeru, ostoba emberhez. Vissza tudnal menni az idoben megkerdezni magadtol, hogy megis mi a francert mondtal neki igent egy tizeneves szintjen levo embernek? Tenyleg nem volt ennel ertelmesebb a hataron innen es tul?
2023. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus.
2023. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fú, nagyon irritáló lehet. Ismerek én is ilyen embereket.

Mondd meg neki hogy nem érdekel azt gondolja e hogy te vagy túl érzékeny vagy se, állítson magán, mert nincs kedved tovább türelmet játszani.

2023. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Manapság szokás mindenkire ráaggatni a nárcisztikus jelzőt, mert nagyon divatos lett a szó, de annyiban talán megfontolandó, hogy a "túl érzékeny vagy" az egyik kedvenc mondatuk.
2023. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!