Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék,hogy ne sérüljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék,hogy ne sérüljek?

Figyelt kérdés

Huszonéve tartó, jó házasságban a férj kívánna már mással is csak szexet,de nem meri felvállalni.

Egyelőre hűséges de nagyon érzem hogy őrlődik “ titokban”.

Szeretjük egymást, csak testi vágynak érzem ezt .

Valahol megértem csak rossz..



nov. 3. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hívják nyitott házasságnak. Nehéz úgy megvalósítani, hogy ne sérüljön az a fél, aki csak kényszerből megy bele. Mindenképpen beszéljetek erről, ne hagyd titokban őrlődni.
nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
És a férj rendesen kielégített téged mindig? Vagy csak ő elégült ki és nem élvezted vele sosem?
nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
53%
Dugd meg egy felcsatolhatóssal, Csajszi.
nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, sokat beszéltünk már erről, legtöbbször homokba dugja a fejét.

Kipróbálná, de ő is tudja a következmények előre nem láthatóak,még ha valamilyen szinten belemennék is pl. : swinger

Az “otthoni” szexet is lelkesen teszi panaszom erre nincs.

Egyáltalán várhatunk sírig tartó monogámiát?

Szerelmem, barátom ,férjem.

Félek így is - úgy is .

A lelki kötődés elvesztésétől leginkább.

A szex csak pár perc..óra

nov. 3. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, mert sérülni fogsz úgyis.
nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sérülni fogsz így is-úgyis, csak nem.mondegy, hogy mennyire! Mert lehet, hogy úgy még jobban, ha aztán arra a döntésre jut, hogy a hátad mögött tegye meg és ez kiderül. Mert ha örlődik, akkor előbb-utóbb megoldást keres. Akkor meg nem jobb, ha együtt teszitek meg? Abból még neked is származhatnak jó élmények, esetleg kiújul a szerelem, a vágy...

Sajnos egyiket sem lehet megjósolni előre, mert ha tudnám, hogy elesek majd, akkor leülnék előtte...

nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyelőre hűséges" - ebben se legyél olyan biztos.


Én is azt hittem, exem csak emlegeti a többest, meg csak haverként van el az egykori barátnőmmel.

A valóság: naná, hogy lefeküdtek, nem is egyszer, a hátam mögött, véletlenül bukott ki a dolog.

nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem beszélnék erről ennyit, és nem is erőltetném a szexet, ha kicsit kiéhezik, akkor majd jobban akar téged is.
nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ezt a házasságot csak te érzed jónak.
nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!