Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha elmondaná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha elmondaná a férjed, hogy elkezdte izgatni a?

Figyelt kérdés

Világ életében féltékeny típus volt, egészséges mértékben, de valamiért 30 felett, 2 gyerek mellett elkezdte izgatni a gondolat, hogy bevegyetek harmadiknak egy férfit. Vagy akár kettesben is lehettek a férfival.

A lényeg, hogy őt az kezdte el izgatni, hogy mással is vagytok.

A témában teljesen szabad kezet ad.


2023. nov. 6. 11:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen. Ezt írhatta akár a férj is.

Meg mi van, ha 2 gyerek ide vagy oda jó ürügy lenne a férjnek a válláshoz egy kreállt hűtlenség?

De vegyük úgy Kérdező, ahogy te vagy a feleség, és úgy tuti ahogy írtad.

A választ elsősorban neked kell tudnod erre.

Ha eljatszottal gondolatban ezzel a lehetőséggel tetszett, izgazott e téged is? Úgy jön le, igen.

Akkor a férjeddel beszélj erről. Ezt hogy gondolta?

És persze ha belemennél, csakis azért mert ő szeretné. Hogy a kedvében járj.😊

2023. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes dolog utánaolvasni, hogy melyik fétis mit jelent. Amit leírsz, az nem ellentmondásos, mert az ilyen cuckold/'valaki dugja meg előttem a feleségem' fétisnek pont a féltékenység a mozgatórugója. Annyira fél attól, hogy titokban megcsalja a nő, hogy elébe megy, és részese is lesz a "megcsalásnak".
2023. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

Én is egy ilyen férj vagyok, aki nagyon szeretne ha mással szexelne a felesége...


Szeretném végignézni ahogy mas férfival van. Nekünk is van gyerekünk.


Az én feleségem nagyon jól fogadta, és beleegyezett a dologba 🙂 Alig várom hogy összejöjjön.


Ha szeretnél kérdezni, írj nyugodtan.


36 F

2023. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4%
Féltékeny S férj, de közben még ilyet kitalál? Hihetetlen
2023. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan sztem nagyon izgalmas lenne végignézni ahogy mással szexel a feleségem.

Főleg hogy más férfival még nem volt sosem.

Megérdemel egy kis változatosságot 🙂


Persze keserédes élmény lesz, fájni is fog nekem, de nagyon izgalmas !

2023. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Milyen laza a kérdező😅😅

De csak mert a 3. Nem nő lenne… Akkor máshogy vélekedne…

2023. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se férj, se feleség.

Azt viszont továbbra is nevetségesnek tartom, hogy azért mert ennyit mond a férj, elválni.

Eléggé bolondos az ilyen.

2023. nov. 6. 14:11
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Nos lehet újat mondok, de senkit nem érdekel, hogy te mit tartasz nevetségesnek és mit nem. Te kérdeztél, mi válaszoltunk.

A szavaknak súlya van, ha a férjem ilyen ötlettel állna elő nekem, akkor elgondolkodnék, hogy miért és egyáltalán hogy jutottunk ide, honnan jött ez neki és nem mellesleg meglehetősen kiábrándulnék belőle.

2023. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező válasza egy másik regről jött... ez bromi kellemetlen így :D
2023. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22%

Az miatt elválni, hogy elmeri mondani a titkos vágyát?? Jaj, ne legyetek már szent fazekak. Pont az a jó, ha tabuk nélkül mernek beszélgetni.

Amúgy nő vagyok, de én sem mernék belemenni. Egyszerűen szégyelném magam a párom előtt abban a szituációban.

2023. nov. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!