Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül milyen a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül milyen a szex?

Figyelt kérdés
Házas férfiakhoz szól a kérdésem, de nők is válaszolhatnak. 40-es korosztály, van 10 év feletti gyerek, nálatok van még szex? Ha igen, milyen rendszerességgel? Maga a szex az jó vagy csak megszokott, esetleg rossz? Gumival vagy anélkül? A kérdésem komoly, tehát nem a kamu meg a vágyálmok érdekelnek. :)

2023. nov. 11. 09:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ez önzőség,amit a feleséged csinál!

De így nem lehet leélni egy életet és elvárni,hogy megértsd,de Ő nem akar megérteni téged!?

Előbb utóbb megcsalás lesz a vége,csak azt nem értem ilyenkor,ha megtörténik,miért állnak le csodálkozni,besértődni,elválni legyen az feleség/férj,amikor nem akarja megbeszélni,megoldani,erőfeszítést tenni ebben a dologban!?

2023. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja ott az ajtó, segít rám adni a kabátot ha nem tetszik valami. Ő semmiben sem fog változni, ezt leszögezte és egyáltalán nincs olyan ember a világon aki őt befolyásolhatná.
2023. nov. 12. 10:26
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

16 éve vagyunk házasok van két gyerek nálunk már két éve nincsen szex otthon..

Már ott tartok hogy szeretőt keresek


44F

2023. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

23. Sok sikert kívánok, szurkolok. Az a baj a szeretőzéssel, hogy férfiként eszméletlenül nehéz találni. Én két éve vagyok fent a viszony.hu-n előfizetéssel, és azóta egy nő sem jött össze. Azon az oldalon is kb 6-8X annyi pasi van fent, a nők olyan szinten válogathatnak és kapják meg a vágyott férfi szeretőt, hogy hiába vagy igényes, ha csak középszerű a külsőd, semmi esélyed sincs. 2 év alatt csak pár nővel tudtam beszélni onnan, de ők legalább voltak annyira korrektek hogy elmondták, középszerű férfinek ott van a férjük, ők desszertre vágynak. Olyan nők akik mellett elmennék az utcán, olyan szinten válogatnak, hogy nekem el is ment a kedvem az egésztől. Mintha mi férfiak olyan oldalon lennénk, ahol 6-8X annyi nő van, és úgy hogy a nők állnak sorban előttünk. Aztán a karcsú, csinos, formás nők minden esetben igent mondanának, sőt még válogathatunk is közülük. Aztán így a középszerű nőket a kutya sem választaná.


Szóval ha szeretőzni akarsz, erre számíts. Sőt, akkor se dobj egy hátast, ha a farkad mérete, a szexuális teljesítőképességed, a kockahasad, az izomzatod után érdeklődnek. Mert ugye az átlagos otthon van nekik, ő a férj.


Aztán ma már rájöttem hogy teljesen esélytelen szeretőt találni, mert piaci szabályok alapján működik az egész. Nőből eszméletlen kevés van, ellenben férfiből szinte végtelen. Meg majd azt is nézd meg kik lesznek az ellenfeleid. Hát haver, talán arra eszmélni volt a legrosszabb! Kő gazdag, eszméletlen jóképű, izmos, sármos férfiak hada. Na ők azok akik visznek mindent. Ha nem hiszel nekem, regisztrálj be nőként is. Én megtettem, mert nem értettem mi az oka hogy nem vesznek észre a nők, bármit is teszek. Megdöbbentő, egyben megalázó, megsemmisítő volt az érzés.


Azért neked mégegyszer sok sikert kívánok!


Ha rám hallgatsz a legtisztább megoldás a prosti. Baromi jól néznek ki, fizetsz, lesz szex. Nem kell kuncsorogni, reménykedni, vágyakozni, jópofizni, megalázottnak érezni magad. Én már tervezem hogy meglátogatok egy nekem tetszőt, az elmúlt két év rádöbbentett hogy gyakorlatilag esélyem sincs a szexre, sem itthon, sem kint-.

2023. nov. 12. 11:23
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se maradnék ilyen nő mellett ha egyetlen lenne a földön.undoritó.
2023. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Akkor mit tennél?
2023. nov. 13. 06:40
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

9. Cáfolom.


Jóni masszázs emeli a szexuális energiákat. Nekem magas nőként a libidóm, de elakartam jutni mert felold és jó. Csak mivel nincs munkám, 35.000 Ft a 2,5 órára rengeteg. :/


24/N

2023. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
59%

18. El kell keserítselek. De ha tényleg felnőtt nő lennél (ne haragudj) akkor tudnád hogy a rózsaszín köd az csak ideiglenes és hormonális. Utána szeretni kell.


Megélni a dolgokat, egymást támogatni. Akár ez lehet az hogy kapcsolatban is nyittok, Swinger és a többi. Én is belátom, hogy még fiatalok vagyunk és nem akarom hogy rám unjon. De ha egy kapcsolatba belemész, ezt tudnod kellett volna.


24/N

2023. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

26. Végre le tudom írni amit szeretnék, kedves Kérdező.



A feleséged egy konok, gonosz ember. Nem tudom hogy hogy tudtak vele összeházasodni, de nagyon sajnállak téged. Nőként mondom, ez a nő nem egy kincs, hanem egy teher.

Nem csak a szexualitásod teperi a porba, de a férfi energiáidat is, ami később vezethet akár merevedési problémákhoz, vagy rosszabhoz. Stressz, betegségek, stb.


Ez a nő nem akart tőled mást, csak egy sperma ládának tekintett hogy teherbe ejtsd. Kihasznált, az energiáidat elvette, majd mostmár csak ki akarna téged dobni.


Én azt mondanám, nézd meg a házassági szerződést és keress egy ügyvédet majd szépen válj el. A gyerek ha felnő, meg fog téged érteni. De ez így nem élet.. ez így inkább maga a pokol. Pontosan tudom milyenek az ilyen nők, ez a viselkedés.. volt ilyesmi anyósom..


A házassági szerződést nézd át, hogy ne tudjon többet követelni. Szerintem az ilyen viselkedés már kimeríti a méltatlanság fogalmát. Emberileg tonkretesz.. pszichológus véleményét is ki lehet kérni, lehet érdemes is lesz...


24/N

2023. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
89%
A 2.válaszodból látom, hogy ez a nő sosem szeretett téged, szerelmes meg végképp nem volt, csak férjhez akart menni. Ezt meg is mondhatod neki. Aztán ha a gyerekek kirepültek, válj el, keress egy igazán hozzád illőt.
2023. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!