Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül milyen a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül milyen a szex?

Figyelt kérdés
Házas férfiakhoz szól a kérdésem, de nők is válaszolhatnak. 40-es korosztály, van 10 év feletti gyerek, nálatok van még szex? Ha igen, milyen rendszerességgel? Maga a szex az jó vagy csak megszokott, esetleg rossz? Gumival vagy anélkül? A kérdésem komoly, tehát nem a kamu meg a vágyálmok érdekelnek. :)

2023. nov. 11. 09:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Aha, szóval akkor konkrétan csak nekem nem válaszoltál..



Na így segítsen neked bárki is!! Nem érdemled meg... 27,28,29 és a többi voltam

2023. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Kérlek,keress szakembert, barátot, akivel meg tudod komolyabban beszélni az életed!

Hátha tudnak személyre szabott tanácsot adni hogy ismernek vagy a helyzeted.

Ne add fel!

Nem szégyen ha kell segítség , tanács, jó szó!

Tiszteld saját magad , az életed!

De más nem tudja helyetted megcsinálni!

Remélem sikerül a jó megoldást megtalálni!

Fel is ismerted mi a problémád.

Most elsősorban a szakembert ajánlanám…

2023. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Voltam már nem egyszer, nem egynél. Bennem ez túl erős. Nem hinném hogy bármi is megváltozna bennem, nagyjából születésem óta mások életét élem, mások akaratának engedelmeskedem. Elment a hajó, itt már nincs idő bepótolni azokat az évtizedeket amik elmúltak. Ez a tudat kétségbeejtő! Képtelen vagyok más lenni, én ahhoz a viselkedési formához nem értek. Kimondani hogy mit szeretnék? Nekem ez testidegen és félelmetes, rettegek mindkét választól. Az egyik engem igazol, a mások meg olyan helyzetbe hozna amivel nem tudnék mit kezdeni. 22-es csapdája!


Hidd el nekem ennyi volt, nem is akarok maradni. Nekem ez nem megy, elég volt ebből a lelki agóniából. Azzal kelek, azzal fekszem hogy nem létezem. Rettegek a nőktől, számomra egy pusztító idegen faj akik uralkodnak rajtam. Nekem a nő testesíti meg a mentális és érzelmi szenvedést, a nő a tömény elutasítás, birtoklás, elnyomás, számomra minden rossz okozója. Egy nulla, senki vagyok hozzájuk képest, az utcán random nőkre tekintve azt érzem hogy megvetnek, hogy gusztustalannak tartanak, hogy a legutolsó féreg vagyok a szemükben. Az egész megjelenésem, a külsőm tökéletes példája az undorító fogalmának. A fejem, arcom, testalkatom húsdarálóba való, utána meg benzint rá. Tükörbe nézve elhányom magam annyira bűn ronda vagyok. Nálam mindenki szebb, jobb, férfiasabb. Ma már kerülöm a társaságot, mert borzasztóan feszélyeztet a többi férfi, azt érzem teljesen elnyomnak a külsejükkel, a férfias hangjukkal.

Gyakorlatilag rettegés, megalázottság, félelem, gyűlölet, tehetetlenség keveréke az életem.


Nem bírom már! Nem alszok, alig eszek, 24 órában gyomorgörcs. Senki észre nem veszi. Még jó hogy, egy levegő vagyok.

2023. nov. 13. 21:09
 44/50 anonim ***** válasza:
62%
Azért az durva, hogy a szexet és a szexuális életet az élet abszolút értelmének állítod be. Az rendben van, hogy egy nagyon jó dolog és az az ideális és a szerencsés ha valakinek része van a normális szexualitásban. De azért amit te itt előadsz, hogy attól már szar vagy és le kell önteni magad benzinnel mert ezekben nem volt részed, ez nagyon beteg tévút, Szerintem neked valóban arra lenne szükséged, hogy elkezdj prostikhoz járni. Fontold ezt meg mert aki ilyen állapotban van mint te ennyire túlmisztifikálta szexet az hamar visszaszállna a földre ha legalább fizetős szexelne néha. Talán visszaállna az agyadban a normális meglátás, hogy a szex az élet része de nem az élet abszolút értelme.
2023. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Nem a szex a fő baj, hanem hogy életképtelen vagyok. Az aki vagyok, amilyen személy, jellem, az nem való erre a világra. Tegnap leugrott egy férfi a felüljáróról. Megértem őt, sőt inspiráló.


Szex??? A nemlétező szexuális életem csak egy visszaigazolás hogy egy ultra hulladék vagyok. Dugnak a retkek, a hajléktalanok, a gazdagok, az öregek, a fiatalok. Ez annyira természetes mint hogy iszol vizet.

Nem csak a szex a probléma, hanem minden más is. Nincs személyiségem, én olyan vagyok mint amilyennek látni akarnak, vagy akit tökéletesen ki lehet használni. Ezen nem tudok változtatni, de már élni sem ezzel a tudattal.

Teljesen felesleges minden lélegzetem.


Most már elnémulok.

2023. nov. 14. 11:36
 46/50 anonim ***** válasza:
Figyi, elhiszem, hogy van benned, egy adag flusztráltság. Mindenki hoz az gyerekkorából mintákat, és ha rájön, hogy Ő nem érzi jól magát, semmilyen szinten, akkor próbál változtatni, nemcsak a sebeit nyalogatja! Sztem depressziós is vagy... Ennyire nem sötét a világ... Menj kérj segítséget, mivel pontosan tudod mi a problémád, "csak" a gátat kell áttörni. Amúgy, az nem jutott eszedbe, hogy pont ez a hozzáállás az ami nem tetszik a feleségednek és ezért nem tart pasisnak, és ezért nem vonzódik hozzád? Nem a kinézeted miatt.... Magadban kell rendet rakni és nem mártírkodni,hanem megtalálni a középutatakár mint ahogy már írtam akár segítséggel. (De sztem troll vagy)
2023. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
20 éves házasok vagyunk, nekünk is volt mélypontunk de szerencsére túl vagyunk rajta. Most jobb mint valaha, többet szexelünk mint fiatalon. N
dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan élvezetes mint házasság előtt:). Igaz mi kicsit fiatalabbak vagyunk 35/F, 38/N, 14 éve együtt. Hétköznap 2-3 szex van, +hétvégén mikor nem dolgozunk 3-4. Ez házasság előtt is így volt. Mindig is nagyon kívánósak voltunk/ vagyunk most is.
ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Hát akkor a házasságon belüli szexnek alapfeltétele egy szexért rajongó nő. Ezzel csak az a baj, hogy ilyenből igen kevés van. Mivel nem vagyok egy nagydarab ember, így világ életemben a vékony nők vonzottak. Sajnos a mai világ divatőrülete a vékony női alak, így
ápr. 14. 19:07
 50/50 A kérdező kommentje:
..ezt mindig is bebuktam. Vékony nők bármikor a legfullosabb pasik közül válogathattak, válogathatnak.
ápr. 14. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!