Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül milyen a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül milyen a szex?

Figyelt kérdés
Házas férfiakhoz szól a kérdésem, de nők is válaszolhatnak. 40-es korosztály, van 10 év feletti gyerek, nálatok van még szex? Ha igen, milyen rendszerességgel? Maga a szex az jó vagy csak megszokott, esetleg rossz? Gumival vagy anélkül? A kérdésem komoly, tehát nem a kamu meg a vágyálmok érdekelnek. :)

2023. nov. 11. 09:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű egy nő. Sajnállak. Nem tisztel, nem szeret igazán.9. vagyok.
2023. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

11. Hát már én is ezt érzem. Azon is jót röhögtem, amikor azt mondta hogy ő arról ábrándozik hogy teperjem le. Amikor meg megpróbáltam, sikítva menekült, és minden rosszat a szememre hányt, hogy mit képzelek én. Kezdek belefáradni hogy én vagyok az aki érzelmileg tartja a frontot, az ég világon mindent megcsináltam neki, értsd anyagiak, biztonság, érzelmek, munka, háztartás, figyelem.


Ott tartok hogy keresek egy nőt akit megtaposott az élet, és én megmutatom neki milyen ha egy férfi odaadó és figyelmes. Baromira sajnálom azokat a nőket, akik nem kaptak semmi figyelmet, annak ellenére hogy ők megtettek mindent. Jéééézusom, belegondolok hogy...ááááá, hagyjuk.

2023. nov. 11. 11:51
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatokra az a jellemző, hogy a felszín alatt már az emberi kapcsolat sem kielégítő, egyszerűen meguntátok egymást vagy az egyik fél megunta a másikat. Mert az ilyen férfiak sztorijai sokszor végződnek úgy, hogy végül elváltunk, lett egy új csávója és érdekes azzal rögtön tudott és akart szexelni az a nő aki a házasságban már évek óta nem volt hajlandó.
2023. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
13. Azt kell megérteni, hogy őt nem érdekli már a szex, sem a férfiak. Most rá van kattanva arra, hogy az igazi normális pasik a melegek. Mert hogy ők nem nyomulnak, nincs bennük szexuális vágy a nők felé, ők kedvesek és őszinték. Semmilyen szexuális tartalomra nem reagál, neki nem velem, hanem a szexszel van a baja, velem meg annyi, hogy van még libidóm. Ezért köt belém. Én mint férfi már lassan ledoktorálok szexuális technikákból, érzelmekből, mert nincs ember aki ennyire türelmes és kitartó lenne. Már semmit sem enged, orál már kizárva, de úgy is ha csak én csinálom. Érintések, izgatások is taszítják, minden olyan dolog, amiért a nők többsége meghalna. Ilyenkor jut eszembe az, amikor sok nő arra panaszkodik hogy figyelmetlenek velük, a szex meg 5 perces reszelés. Én meg nyomtak olyan előjátékot ahol megállt az idő, sorozat orgazmus garantált volt, full fókuszban csak az érzések álltak. Hát ez neki ma már taszító, undorító. Nem tudom mi a célja vele.
2023. nov. 11. 12:05
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 1. tényleg igazat ír, én csak egy receptet szeretnék, hogy hol és hogyan lehet olyat találni, akivel így összepasszolunk. Oké, tudom, nincs ilyen recept, csak legalább annyira kvára elkeseredett és frusztrált vagyok, mint sejthetően a Kérdező, annyi a különbség, hogy ő házas, én meg egyedülálló. Nincs rá kifejezés, mennyire elegem van már abból, hogy legjobb esetben is csak olyat találok, akivel amúgy minden rendben, szuperlatívuszokban lehetne beszélni róla, leszámítva ezt a területet, mert ez egy rakás szar, vonzalom nincs, kémia nincs, így a szex is egy nagy nulla.
2023. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

15. Kizárólag szerencse kérdése. Nekem sok nőm volt előtte, de mindenhol a szex volt a probléma. Folyamatosan a szex. Aztán találtam valakit anno akivel jó volt, most meg megint ott tartok hogy nincs szex. Szerinted én nem vagyok frusztrált?


Ami meg szorzó tényező, hogy mindenhol azt olvasom hogy a nők mennyire oda vannak a szexért, gyakorlatban meg apácák hadával találkoztam, ahol a csillagokat le kellett állandóan hozni hogy 2 havonta eldőljön mint egy kivágott fa.

Belefáradtam az egészbe, úgy ahogy van az egész eddigi életem egy nagy l*faszt sem ér így utólag. Mi értelme van a lakásnak, a vállalkozásnak, a mérhetetlen munkának, erőfeszítésnek? Emberileg, fizikálisan és érzelmileg szenvedek, mintha egy 13 éves gyerek lennék, aki arról ábrándozik, hogy majd lesz alkalma valamikor egy 5 perces szexre. Nem, nem, a szex érzelmileg is hiányzik, nem b*szni akarok egy prostit.

2023. nov. 11. 12:44
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy szerencse, semmi más. Olyanoknak is sikerül, akik semmivel sem "jobbak", mint én, és nem is tesznek érte többet, sőt, aktív keresés, próbálkozás helyett véletlenül eléjük sodorja az élet, és nincs akadálya, hogy alakuljon szépen. Nálam ami tipikus még, hogy ha naaagyon ritkán bele is futok, akkor tuti lesz valami akadály, jelenleg pl. foglalt a másik fél.

Átérzem ezt a belefáradást is. Az ember egy idő után kiég, nem motiválja már semmi. Persze nagyon hálás érte, ha az élet egyéb területein rendezettek, jól alakulnak a dolgai, tudja, hogy sokaknak mennyire nem... DE ettől még tud rohadt nagy szenvedés és gyilkos lenni, ha ez a terület ennyire nem működik.

2023. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:
66%
Negyvenes éves nő vagyok, a férjem pár évvel fiatalabb. Nyolc éve vagyunk együtt, egy gyerekünk van. Fergeteges szexből indítottunk, most a havi 1-nél tartunk - az én hibámból. Én ugyan nem generálok hisztit, de én is elhintettem, hogy jön a klimax, ilyenkor már nem akarják a nők annyira... Egy francot nem. Akarom én, de nem vele. Szerelmes akarok lenni, nekem csak így megy, de vele meg már nincs ez meg. Nekem sincs szeretőm, bár volt próbálkozásom, de romantikus érzések híján nem működött (azóta nem is léptem félre, így értelmetlen). Eléggé magam alatt vagyok, mert a vágy tombol bennem, de nem vele akarom megélni, a gyerekem apjával, a társammal. Szívből szeretem őt, elválni akkor sem szeretnék, ha beütne az érzelmi atombomba, de ez már sosem lesz a régi.
2023. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
18. Na de azt hogyan csinálnád hogy két emberbe lennél szerelmes? Van erre egyáltalán esély? Vagy hogy a szeretődbe lennél szerelmes csak, és a férjedet meg csak szereted? Én félnék a helyedben a szerelemtől, ugyanis az 99% hogy baromi nagy káoszt hozna, főleg ha a szeretőd bejelentené hogy ennyi volt. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2023. nov. 11. 14:33
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőtöl azonnal elvàlnék,aki ilyen önző és így leszar.csak a lúzerek maradnak ilyen f@sban.
2023. nov. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!