Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek van olyan férje vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van olyan férje vagy exe aki teljesen ellenzi az ülésfűtést és gyakran veszekszik ezen? Akiknek nincsen ülésfűtés a kocsijukban, és nem fűtött a garázs sem legalább reggeli indulásnál, ők gyakrabban szenvednek impotencia problémákkal?

Figyelt kérdés
Esetleg néhányan ezért szoktak válni? Amit én észrevettem hogy akik sosem használnak ülésfűtést, és erre büszkék, állandóan pisilni járnak munkahelyen, utazásoknál, túráknál, baráti társaságokban. És az a vicces hogy el is szoktak válni. De lehet hogy csak én azért vettem ezt észre mert olyan veszekedősek ebben a témában egyesek. Pedig nem kell 50 fokos ülést csinálni, elég lenne télen az a 20-25 fokos is, de sokan azt hiszik hogy vagy fagyott ülés, vagy 50 fokos, és a kettő között légüres tér van.

nov. 11. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A világ legkomolyabb problémája.... 🤦‍♀️

Remélem ezt te sem gondolod komolyan.


Se az én, sem férjem autójában nincs ülésfütés. Köszönjük, jól megvagyunk nélküle. Pisilni sem járunk többet.


Anyának az autójában van, nevelőapáméban nincs. Anya nem használja. 25éve tök boldogan élnek.

nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igen, gondoltam is hogy sok olyan lehet ahol nem okoz problémát, és nem vettem őket észre a szelektív látásom miatt, csak valahogy felfigyeltem azokra ahol igen.
nov. 11. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Az ülésfűtés pont hogy nem tesz jót a potenciának. Mint ahogy bármi ami meleg, szauna,forró fürdő ,ha rendszeres az a spermiumok életképességét jelentősen rombolja. A hideg az inkább a húgyúti rendszernek,veséknek,prosztatának nem tesz jót.
nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt szokták mondani. Pedig nem a meleget akarja elérni az ember, csak azt a májustól-szeptemberig tartó komfortos érzést (kivéve a kánikula), amikor kb 20-25 fokos az ülés. Ez a végletekben gondolkodás ami minden normális dolgot megakadályoz.

A meleg az tényleg nem jó, de itt nem a meleg a cél hanem a szobahőmérséklet.

Ha az káros lenne akkor kihaltak volna a déli országok, pedig pont ők nagyon nem haltak ki.

nov. 11. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Férfi vagyok és használom az ülés fűtést, pedig nincs a kocsiban, de lehet kapni ülés fűtő párnát.
nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

A jo kis klasszik Bhv-n volt jo az ulesfutes. Kb. mint Dozsa a tuzes tronon :)



39F incel

nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!