Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz a női sorstársakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a női sorstársakhoz szól a kérdésem, akiknek a párja merevedési problémákkal küzd vagy teljesen impotenssé vált. Hogy lehet ezt testileg, lelkileg feldolgozni? Én csak hüvelyi úton érzem teljesnek az együttlétet.

Figyelt kérdés
Tudott változni a dolog a párotoknál? (Nem cukorbetegség áll a háttérben, ezt már kivizsgáltattuk.) Lehet magömlést előidézni egy lankad pénisznél még, ha már behatolásra képtelen is? 20 éve vagyunk házasok, mind a kettőnket nagyon megvisel a helyzet..

2023. jún. 16. 09:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi szakítottunk. Valamilyen gyógyszert próbáltatok már? Lehet, érdemes lenne.
2023. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Próbálkozzatok más megoldással! (kézimunka, eszközök, ...)
2023. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kértek rá gyógyszert?
2023. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a legutóbbi kapcsolatomban volt ilyen problémája a páromnak. Nem lett megoldás, mi szakítottunk, de mi csak pár éve voltunk együtt.
2023. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

"Lehet magömlést előidézni egy lankad pénisznél még, ha már behatolásra képtelen is?"



Lehet.



39F incel

2023. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kb minden barátomnak volt merevedési problémája. A jelenlegi az egyetlen, akinek szervi oka van. Az elején nehéz volt, de akkor még nem is ismertük eléggé egymást, izgult is, ezért nem tudott mindig teljesíteni. Most már jobb a helyzet, sokat mozog, jól étkezik, ez segít állva tartani, de van rá gyógyszere is. Már nincs ezzel problémám, igazából mindig kielégít, ha neki épp nem jön össze, úgyhogy olyankor csak őt sajnálom.


Exeim meg gátlásosak, lelki sérültek voltak, úgyhogy vagy fel se állt nekik, vagy szex közben konyultak le. Nem lehetett mit tenni, mert egyikük sem akart ezzel foglalkozni. Csak elfogadták, hogy ez van, elvárták, hogy ez nekem is oké legyen. Volt, aki a gumira fogta, elvárta, hogy én szedjek gyógyszert, amit én is fizessek ki a zsebpénzemből, aztán kis hülye tiniként még bele is mentem, megvettem a gyógyszert, aznap amikor elkezdtem volna szedni szakított velem...


Nem hiszem, hogy én voltam a rossz az ágyban, mielőtt valaki ezt írja. Egy fiú egy fát is meg tudna dugni, ha minden oké lenne a farkával vagy az agyával, én nem vagyok csúnya, nem vagyok béna, egyszerűen csak ilyeneket fogtam ki, vonzottam sajnos a sérülteket :D Kicsit én is az vagyok mondjuk :D

2023. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

6. Hát te tényleg jól ráfáztál...

Nekem is volt egy srác, teljesen rám volt indulva addig a pontig amég be nem kellett volna tennie. Már a behatolás előtt puha lett, de amint elkezdtünk mást csinálni, máshogy kényeztetni egymást, beton kemény.

Aztán megint a huvelyemhez tette és hopp megint elpuhult.

Hát én túl sokáig nem nyuglodtem volna vele az tuti. Rosszabb ez így a semminél is.

2023. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
"Rosszabb ez így a semminél is." - egyetértek. Nagyon kiábrándító, amikor menet közben konyul le, te meg ott maradsz.
2023. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Katica997 ***** válasza:
84%
Volt ilyen kapcsolatom. Nekem-mint nőnek-a teljes kudarc élmény volt. Magamat hibáztattam, úgy éreztem nem tudom felizgatni. Ő elkezdett gyógyszert szedni, ami megoldotta a problémát, de a fejemben ott maradt,hogy nem én,hanem a bogyó izgatja. Nem tudtam ezen átlépni,ezért szakítottunk. Nem volt pozitív élmény.
2023. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Pedig ez sosem a nő hibája. A férfinak ha valami nem tetszik, mondania kéne, hogy mit csináljon másképp, ha végképp nem megy, szakítani. De ha minden oké csak a fejében van baj vagy magával a péniszével, arról nem a nő tehet.
2023. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!