Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden hazassagba van veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hazassagba van veszekedés? Legtöbbször emiatt hogy a párok képtelenek meghallgatni a másikat amíg végigmondja amit szeretne?

Figyelt kérdés

Sajnos csak ilyen párokat ismerek es mindenhol, kivétel 1 helyen (-tesóméknál turelmesebb tipus a sógorom, vagy inkább segítőkész a tesómmal), egyébként azt látom hogy mindenhol a ffi képtelen végighallgatni a feleséget es ő kezdi a veszekedést.

A párom is ilyen , egyszerűen nem tudok úgy elmondani vmit hogy ne szólna közbe.

Igy non stop veszekedünk mert nem tudok ugy elmomdani vmit hogy jaj tudom mit akarsz mondani es mar mondja is.. es en csak nézek hogy pont nem erre gondoltam..


Így már úgy érzem nincs is értelme együtt maradni..

Mi a véleményetek? És nálatok hogy van ez?



jan. 11. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Így már úgy érzem nincs is értelme együtt maradni.."


Akkor vess véget a kapcsolatnak!

jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1# nyilván egyértelmű válasz, en is ezt mondanám. De különböző okok miatt most nincs itt az ideje. Várnom kell

De nemi ez a fő-fő kérdés.. hanem a veszekedéssel kapcsolatban: hogy mindenhol van? És mi az oka legtöbbször?

jan. 11. 09:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi meg tudjuk beszélni a problémákat és meghallgatjuk a másikat.
jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenütt úgy. Ahol úgy van ott nem szereti a másikat az egyik. Vagy a nem meghallgatás előtt a múltban állandóan azt hallgatta, hogy miért nem jó és belefáradt, azért már mégcsak végig se hallgatja a másikat.
jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet ezt így kategorikusan kijelenteni, hogy minden kapcsolatban a veszekedések fő okozója a férfi lenne.


Időnként minden kapcsolatban van konfliktus vagy veszekedés, mert nincs olyan, hogy soha semmi kapcsán ne alakuljon ki két fél között semmilyen nézeteltérés. A probléma ott kezdődik, ha nem hajlandóak a megoldásra vagy a kompromisszumra törekedni.


Ha téged nem hallgat meg a barátod akkor szimplán tiszteletlen veled.

jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a ffit hibaztatom de lehet alapból lenézik a nőket egy kicsit tudatalatt es nem kivancsiak ninvs türelmük végighallgatni a masikat.

Pedig en r@hadt gyorsan es tömören beszélek, igy is folyton kozbevág. Es sajnos apámnál is ugyanez volt a helyzet, es sok mas helyen is hasonlót tapasztaltam.

Vagy lehet csak simán rossz környezetbe/környezetekbe mozogtam?

jan. 11. 09:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindenhol így?Nő vagyok, a párommal pont az a problémám,hogy hallgat, nem lehet Vele problémákról beszélni, veszekedni meg főleg nem. Ez se jobb, hidd el. Én mondom, mondom, Ő meg hallgat. Hozzáteszem, mindenről tud beszélni, csak nem konfrontálódik. Hiába mondom,hogy hallgatom, mondja a véleményét, érveljen, nem teszi.
jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudatalatt olyan férfit kerestél mint apud.
jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Nálam az a jellemző ha vmit sérelmezek pl más nőkkel flörtöl vagy beszolt nekem pl a szulei előtt vagy akarmiért nekem kellemetlen bármi, még a másik kezd orditozni neki áll feljebb akar dominalni meg se szólalhatok a magam nevében rendszerint.


De egyik se házasság.

Errol kerdesem is volt hogy miert nem engedik hogy kiálljak magamért, erre a gyk is engem hordott le.

jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom de nálunk minden tiszteletem a tesómé, hogy még nem fojtotta meg a sógornőm.
jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!